Darmowe konta i hasła Hulu 2023

Darmowe konta Hulu

Darmowe konta Hulu: po Netflix istnieje wiele podobnych platform do oglądania programów, filmów i anime w Internecie. W ciągu ostatnich kilku lat Hulu wyprodukowało mnóstwo najnowszych niesamowitych programów i seriali, które każdego dnia przyciągają miliony użytkowników. Tak więc w tym artykule omówiliśmy wszystko, co dotyczy Hulu i sposoby uzyskania bezpłatnego konta Hulu w  styczniu 2023 r.

Rozrywka jest koniecznością dla ludzi w dzisiejszych czasach. Ludzie uwielbiają oglądać wybrane przez siebie filmy i programy rozrywkowe. Jednak uzyskanie pożądanych filmów i programów w Internecie jest bardzo trudne. Ponadto, jeśli gdzieś go znajdą, nie są pewni, czy jest licencjonowany, czy zhakowany.

Oto rozwiązanie tego problemu ludzi. Jednym z takich serwisów, nastawionym przede wszystkim na seriale, jest „Hulu”, oferujący odcinki seriali różnych sieci telewizyjnych i innych partnerów merytorycznych. Ma również Hulu Originals. Hulu to wspólna inwestycja The Walt Disney Company, 21st Century Fox, Comcast i Time Warner. Pewnie już się domyśliłeś, że ta usługa nie jest dostępna za darmo. Darmowe konta Hulu działające w 2023 roku.

Istnieje 30-dniowy bezpłatny okres próbny i siedmiodniowy okres próbny z telewizją na żywo. A potem będzie Cię to kosztować 7,99 USD miesięcznie za Hulu i 39,99 USD miesięcznie za Hulu z telewizją na żywo.

Zdobądź bezpłatne konta Hulu Plus 2023


Za subskrypcję 7,99 USD możesz przesyłać strumieniowo Hulu na dowolne wybrane urządzenie i uzyskać dostęp do ogromnej biblioteki, z której można przesyłać strumieniowo. Możesz oglądać sezony elitarnych seriali, hity filmowe, Hulu Originals, programy dla dzieci itp. Wersja płatna nie będzie zawierała reklam.

W wersji 39,99 USD, czyli Hulu z Live TV, możesz oglądać telewizję na żywo na Androidzie, iOS, Apple TV itp. Możesz przesyłać strumieniowo ponad 50 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych na żywo, takich jak sport, wiadomości i rozrywka. Będziesz mieć również dostęp do ogromnej biblioteki programów, filmów itp. Hulu. „Bezpłatne konta i hasła służbowe Hulu Plus”

Jak uzyskać bezpłatne konto Hulu Plus i uzyskać bezpłatny dostęp

W obu planach skorzystaj z dodatków premium od  HBO  , CINEMAX i SHOWTIME. Ponadto możesz przełączać się między planami lub anulować swój plan w dowolnym momencie.

Istnieje jednak sposób, aby uzyskać wszystkie te funkcje za darmo. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto za darmo. Więc tutaj omówimy metodę, dzięki której możesz uzyskać darmowe konto Hulu dla siebie. Dzięki temu bezpłatnemu kontu możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji premium Hulu za darmo, nawet po wygaśnięciu okresu próbnego.

Funkcje Hulu:

 • Oglądaj telewizję na żywo na wielu swoich ulubionych urządzeniach.
 • Nieograniczony dostęp do biblioteki streamingowej Hulu (plan z limitowanymi reklamami).
 • Przesyłaj strumieniowo ponad 50 kanałów telewizyjnych na żywo i na żądanie.
 • Zmień plan lub anuluj w dowolnym momencie.
 • Streamuj na swoich ulubionych urządzeniach.

Przeczytaj także:   Jak odblokować i oglądać Hulu poza Stanami Zjednoczonymi USA

Jak uzyskać darmowe konto Hulu Plus w 2023 roku


Krok 1  – Uruchom  przeglądarkę internetową  na dowolnym urządzeniu i wpisz „  nulled.to  ” w polu wyszukiwania i kliknij opcję wyszukiwania.

Krok 2  – Następnie przewiń w dół do dolnej części www. Strona, która się pojawi i klikniesz  „Pełna wersja”,  aby wyświetlić pełną wersję tej strony internetowej.

Krok 3  – Tutaj musisz najpierw utworzyć bezpłatne konto. Wprowadź odpowiednie dane w wymaganych polach i zaznacz dwa widoczne pola wyboru. Następnie kliknij „utwórz konto”, aby utworzyć darmowe konto.

Krok 4  – Zweryfikuj swój identyfikator e-mail, a następnie zaloguj się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła do właśnie utworzonego konta.

Krok 5  – Zostaniesz teraz  przekierowany na „zerową” stronę główną. a  ‚ i tutaj musisz kliknąć kategorię „  przecieki  ”, a następnie przewinąć w dół, aż znajdziesz sekcję o nazwie „strona do oglądania filmów”, a gdy ją znajdziesz, kliknij na nią.

Krok 6  – Zostanie wyświetlona lista różnych usług, takich jak Hulu, Netflix itp. Znajdź Hulu na liście i kliknij na niego.

Krok 7  – Tutaj zobaczysz kilka kont, które już istnieją w Hulu. Możesz wypróbować te konta i wybrać inne na wypadek śmierci tego, który wybrałeś powyżej.

Krok 8  – Po zaakceptowaniu konta możesz utworzyć nowy profil i zalogować się przy użyciu tego profilu.

Po wykonaniu powyższych kroków zostaniesz przeniesiony na stronę główną Hulu i będziesz mógł wyszukiwać i przesyłać strumieniowo, co chcesz, z ich obszernej biblioteki.

Jak uzyskać dostęp do konta Hulu bez karty kredytowej 2023


Krok 1:  Otwórz „  Hulu  ”, a następnie dotknij „Rozpocznij bezpłatny okres próbny”, który zobaczysz tuż pod ekranem, jak pokazano na obrazku.

Krok 2:  W ostatnim kroku zostaniesz poproszony o podanie szczegółów płatności. Dostępnych jest kilka metod płatności. Jeśli masz CC, wprowadź dane swojej karty i kliknij przycisk „  Prześlij  ”.

Jeśli nie masz CC, po prostu stuknij w „  Opcje ekspresowe  ”, tam znajdziesz alternatywne opcje płatności. Kliknij „Zapłać przez  PayPal  ”, zaloguj się do swojego konta PayPal i zezwól na transakcję.

Aktywuj 30-dniowy pakiet próbny premium Hulu


Jeśli szukasz prawdziwych metod i legalnych sposobów na dostęp do Hulu bez wydawania ani jednego dolara, ta metoda jest dla Ciebie! Możesz łatwo aktywować swoje konto Hulu za pomocą tej metody, ale pamiętaj, aby  ANULOWAĆ SUBSKRYPCJĘ 2-3 DNI PRZED AUTOMATYCZNYM OBCIĄŻENIEM swojej karty. Powinno to zawierać ostrzeżenie, którego należy przestrzegać, aby korzystać z subskrypcji bez żadnych kosztów.

Krok 1: Otwórz  witrynę Hulu  i kliknij opcję „  Rozpocznij bezpłatną wersję próbną ”  w środkowym lub prawym górnym rogu strony głównej. (Postępuj zgodnie ze zrzutami ekranu)

Aktywuj 30-dniowy pakiet Premium Trail Hulu
Strona główna Hulu Free-Trail

Krok 2 –   Zostaniesz przekierowany na następną stronę, na której zobaczysz opcje planu dla trzech różnych typów subskrypcji. Wybierz najtańszą  (w czasie pracy nad tym poradnikiem dostaliśmy ofertę ograniczoną czasowo, więc raczej jej nie będzie, mamy nadzieję, że ty też ją dostaniesz)

Aktywuj 30-dniowy pakiet Premium Trail Hulu
Plany i ceny Hulu

Krok 3 –  Teraz musisz zakończyć proces rejestracji, odpowiednio logując się na Facebooku lub logując się przez e-mail. Twój udział nie jest zakończony, dopóki nie wprowadzisz metody płatności. Zawsze możesz użyć do tego karty kredytowej, jeśli ją masz.

Aktywuj 30-dniowy pakiet Premium Trail Hulu
Rekord Hulu

UWAGA  : Mam nadzieję, że wykonasz poniższe kroki, ponieważ są one tylko metodą dodawania płatności, wykonaj krok po kroku i PAMIĘTAJ, ABY ANULOWAĆ SUBSKRYPCJĘ przed upływem 30 dni, w przeciwnym razie Hulu może obciążyć Twoją kartę kredytową za następny miesiąc. . Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie, logując się na swoje konto i klikając przycisk „Anuluj moją subskrypcję”.

Jeśli jesteś studentem, powinieneś skorzystać ze zniżki studenckiej Hulu, która wynosi zaledwie 1,99 USD miesięcznie. Która opcja jest dla Ciebie najmądrzejsza?

darmowe hulu

Rozdanie kont premium Hulu, grudzień 2022 r

subskrypcja hulu premium

Darmowe konta premium Hulu 2023

Nie publikujemy nowych kont, ponieważ ludzie ciągle zmieniają swoje dane, nie pozostawiając nam innego wyboru, jak skorzystać z procesu rozdania.

 • dconnors09@gmail.com :1995Golf
 • tlosbey@gmail.com :wreking12
 • tlhodge@student.ysu.edu :tiff1127
 • tlg070707@gmail.com:pittsburgh07
 • tlkinney@charter.net : memem123
 • theriherds5@me.com : Zach1022
 • aidangoby@gmail.com : Starbuck12
 • sarahyoung07@aol.com :Sy092386
 • nareshramlagan@aol.com :Naresh19
 • mrrah2014@gmail.com :Hasło321
 • mrbs167@gmail.com :Rockydog12
 • miltime85@gmail.com :Grizz888
 • thorntoncody1984@gmail.com :03121984

Darmowe konta Hulu Premium (działające)

Nie proszę pana.Nazwa użytkownika konta HuluWskazówka
1jchabotte@gmail.comporno123
2jblevins528@gmail.comgwiazda2288
3jazzcis103@yahoo.combubblez2
4jaywolk65@yahoo.comNiemowlęta123
5jbkaml@hotmail.compies1tick
6dtoms1@att.netcincin19
7jmorrical@aol.comkolpt02
8rachelkendall75@yahoo.commikołaj02
9jerryclemmer@hotmail.comAvamere10
10twoje imiętutaj74@yahoo.combldofawe1
jedenaściemattconnelly_12345@hotmail.comConnelly1
12ragnell563@live.comkoszmar1
13dwise317@gmail.comsok z dżungli199x

Konta premium Hulu Plus w tym miesiącu

 1. E-mail: jabronyus2@hotmail.com
  Hasło: FordgtV8
 2. E-mail: alenzi71@gmail.com
  Hasło: Jenna2007
 3. E-mail: sqlwes@outlook.com
  Hasło: zły1
 4. E-mail: thing02@gmail.com
  Hasło: kenshin7
 5. E-mail: thetrag@hotmail.com
  Hasło: granatowy
 6. peter_alfieri@hotmail.com
  Sammys123
  • jacob.tlapek@gmail.com
   Smiley145
  • gameboyshotz@gmail.com
   _
  • odsthw520@gmail.com
   Oakleyswag520
  • raleighhunts@gmail.com
   Johnzoe1
  • jgarcia3105@gmail.com
   Alyna3105
  • isaacbaron0@gmail.comceltics34_
   _
  • biggyballs99@outlook.com
   _

Przeczytaj także:   Jak uzyskać zniżkę studencką Spotify Hulu w 2023 roku

Podsumowanie:  Oto niektóre z działających sposobów na uzyskanie  bezpłatnych kont Hulu Plus (2023)  bez dodawania karty kredytowej. Pozostawanie w kontakcie! Wkrótce dodamy konta grupowe. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące powyższych kroków lub inne pytania.