Jak znaleźć męża na 20 sposobów

Jak znaleźć męża

Jak znaleźć męża:  Związek małżeński  jest święty w większości kultur i religii, ponieważ pokazuje zjednoczenie dwojga ludzi, aby stali się jednym.

Ten rytuał przejścia ewoluował i był świadkiem zmian przekraczających naszą wyobraźnię. Widzimy różne zmiany w zrozumieniu,  jak działają małżeństwa,  a ludzie wyszli poza granice społeczne i ograniczenia w znalezieniu odpowiedniego małżonka.

Są jednak osoby, które szukają męża i zastanawiają się, jak najlepiej go znaleźć. Pytanie „jak znaleźć męża?” Nadal pojawia się bez konkretnego rozwiązania, gdy widzimy, jak ludzie wchodzą na scenę randkową, próbując zdobyć męża. 

Niektórzy znajdują to, czego szukali, a inni uderzają w mur.

Możesz więc zapytać, jak znaleźć męża i gdzie najlepiej znaleźć męża? Jeśli zadajesz te pytania bez konkretnych odpowiedzi, ten post jest dla Ciebie idealny. Doradzi, jak znaleźć męża.

Gdzie znaleźć męża?

Jeśli słyszałeś, sekretem znalezienia męża jest wiedza, gdzie się znajdują, a następnie wpadnięcie na jednego z nich. 

Cóż, przykro mi, że cię rozczaruję, ale to nie jest takie proste. Prawda jest taka, że ​​nie ma jednej lokalizacji geograficznej, w której można znaleźć męża i to nie byle jakiego, ale dobrego.

Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć potencjalnego męża, takich jak impreza, kawiarnia, zgromadzenia religijne, zakłady pracy czy bary. Nie ma jednak pewności, że spotka lub znajdzie dobrego męża.

Zdarzają się też przypadki znajdowania mężów na portalach społecznościowych i  portalach randkowych  , co już staje się coraz bardziej faktem, a niektóre osoby spotkały mężczyznę, z którym miałyby wyjść za mąż na ślubie przyjaciółki. Postaw się tam i bądź otwarty na interakcję. 

Jednak, jak powiedziała kiedyś pewna mądra kobieta w swojej piosence, „znajdujemy miłość w niewygodnym miejscu”. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, że gdzie znaleźć męża, nie ogranicza się do określonego miejsca.

5 oznak, że jesteś bliska znalezienia męża

Szczęśliwa kochająca para uśmiecha się razem

Często spotykasz dziesiątki mężczyzn zainteresowanych zbliżeniem się do ciebie. Wszyscy ci ludzie przychodzą z różnymi intencjami, wszyscy pod pozorem zainteresowania. Niektórzy chcą być  z tobą w związku  , podczas gdy inni  chcą tylko romansu  .

Jeśli szukasz męża, może być trudno rozszyfrować i oddzielić tych poważnych od tych, którzy są tam tylko dla zabawy. Jednak mając trochę informacji, powinieneś wiedzieć, jak znaleźć męża i dostrzec subtelne oznaki, że oboje jesteście gotowi  przenieść swój związek na wyższy poziom  . 

Czasami możesz się zastanawiać, dlaczego znalezienie męża jest trudne, ponieważ te znaki mogą być rozmyte, ale pomagają nam je wyostrzyć.

1. Chcesz spędzać z nim czas

Do czasu, gdy chcesz ciągle spędzać czas z mężczyzną, a on chce tego samego, cóż, osiągnąłeś wyższy poziom w swoim związku.

2. Zaplanuj dla dwojga

Planowanie dla dwojga to znak, że  chce cię na dłuższą metę  , a kiedy zacznie to być częste, być może zdobyłeś opiekuna.

3. Konsekwentne randki

„Hej, co robisz po…” to znak, że ten mężczyzna Cię kocha, chce spędzić z Tobą czas, rozpieszczać i pokazać się światu.

4. Spędź święta z rodziną

Wakacje to czas, który należy spędzić z tymi, których kochasz, a kiedy zobaczysz, że twój mężczyzna chce spędzić ten czas z tobą, czy to u niego, czy u ciebie, będziesz wiedziała, że ​​chce cię w swoim życiu na całe życie długi dystans.

5. Chce poznać twoje najbliższe plany

Mężczyzna, który chce się z tobą ożenić, może być konkretny w swoich najbliższych planach i miejscu, w którym do nich pasujesz, ponieważ prawdopodobnie chce  zadać pytanie  .

Te i wiele innych znaków wskazuje, że jesteś z prawdopodobnym mężem. 

Jednak te znaki nie gwarantują, że chce się z tobą ożenić, ale powinny pomóc upewnić się, że jesteś na dobrej drodze.

20 wskazówek, jak znaleźć męża

Więc jaki jest najlepszy sposób na znalezienie męża bez dużego stresu? Cóż, oto 20 wskazówek, które pomogą ci znaleźć mężczyznę do poślubienia.

1. Poznaj cechy, których oczekujesz od męża. 

Ważnym czynnikiem, który pomógłby ci znaleźć dobrego męża, jest wiedza, czego chcesz od mężczyzny. Ustal swoje cele wcześnie. Pomoże ci to odfiltrować mężczyzn, którzy do nich nie pasują. 

Czy chcesz, aby twój mąż był towarzyski czy powściągliwy? Znajomość cech, których oczekujesz od męża, pomoże ci   szybciej  znaleźć dobre dopasowanie .

2. Znajdź kogoś o podobnych wartościach

Szczęśliwa kochająca para cieszy się razem

Podobne wartości odgrywają istotną rolę w określaniu, jak dobrze funkcjonuje małżeństwo. Muszą istnieć pewne podobieństwa w poglądach na życie i plany na przyszłość.

Plusem jest upewnienie się, że Twój partner ma podobne wartości. Dzięki temu będą  bardziej kompatybilne  . 

3. Wyjdź i zwiedzaj

Prawda jest taka, że ​​nie można znaleźć męża w domu. Musisz wyjść ze swojej strefy komfortu i postawić się tam. 

Twój mąż nie przyjdzie, aby cię przyjąć w twoim łóżku; musisz wyjść i spotkać się z nim w połowie drogi. 

4. Bądź przyjazny

Jeśli będziesz przyjazna, będziesz łatwo dostępna, co zwiększy Twoje szanse na znalezienie męża. 

Podła lub surowa twarz może zniechęcić mężczyzn do zbliżania się do ciebie. 

5. Bądź różnorodny

Kiedy spróbujesz nowych rzeczy, prawdopodobnie poznasz nowych ludzi, którzy mogliby zostać twoim mężem. Odwiedzając nowe miejsca, poznasz nowych ludzi. 

Masz niewielkie szanse na poznanie nowych ludzi w tych samych miejscach, które zawsze odwiedzasz. Weź dzień wolny na zwiedzanie miasta, a łatwiej poznasz nowych ludzi, co zwiększy Twoje szanse na poznanie dobrego mężczyzny. 

6. Bądź sobą

Nie próbuj udawać swoich cech, gdy szukasz męża. Bądź autentyczny i daj mu poznać swoją prawdziwą osobowość. 

Chcesz, aby twój przyszły mąż kochał cię za ciebie.

7. Liczy się atrakcyjność

Atrakcyjność fizyczna  ma duże znaczenie, gdy szukasz męża; upewnij się, że jest to ktoś, kto cię pociąga. Nie ma potrzeby umawiania się na wiele randek z kimś, kto Cię nie pociąga. 

Bądź szczery ze sobą i z nim, kiedy dowiesz się, że on cię nie pociąga, aby uniknąć marnowania czasu swojego i jego. 

8. Dołącz do serwisów randkowych

Portale randkowe  to świetne miejsce na poznanie przyszłego męża, ponieważ mają na celu łączenie ludzi o podobnych celach. Istnieją wiarygodne strony internetowe, na których można poznać dobrego człowieka. 

Ale zawsze pamiętaj, aby powiedzieć rodzinie lub przyjaciołom, kiedy po raz pierwszy spotkasz kogoś z serwisu randkowego.  

Powiązana lektura: Wskazówki dotyczące znajdowania współmałżonka w Internecie

9. Treść ma znaczenie

Pamiętaj, aby spróbować określić cechy większości napotkanych mężczyzn. Spróbuj ich zrozumieć i poznać ich osobowość. 

Spójrz poza ich wygląd zewnętrzny, zanim zdecydujesz, czy są  dla Ciebie odpowiednie  . Dobra osobowość jest lepsza niż wspaniały wygląd fizyczny. 

10. Pracuj nad sobą

Praca nad sobą to ciągła praca. Możesz łatwo znaleźć męża, jeśli pracujesz i rozwijasz się. 

Większość ludzi szuka dobrego męża, ale nie zastanawia się, czy byliby  dobrym partnerem  . 

11. Nie bądź zbyt wybredny zbyt szybko

Bycie zbyt wybrednym prawie postawiłoby cię w niekorzystnej sytuacji, gdy próbujesz zdobyć męża. Bądź otwarty  i poznaj go przed podjęciem decyzji. 

Nie możesz oceniać książki po okładce, więc nie oceniaj człowieka po tym, jak się ubiera, bo możesz pozwolić dobremu człowiekowi przejść obojętnie. 

12. Chodź na randki w ciemno

Kochające się pary o kolację w ciemno randki w sylwetkach na białym tle.

Nie jesteś sam, jeśli boisz się chodzić na randki w ciemno. Kto chce być sam na sam z nieznajomym? 

Możesz jednak wybrać się na randkę w ciemno zaaranżowaną przez rodzinę lub przyjaciół, ponieważ masz pewność, że nie narażą Cię na niebezpieczeństwo. 

13. Przejmij inicjatywę

Kiedy spotkasz kogoś, kto ci się podoba, podejdź do niego i powiedz mu, co czujesz. 

W najgorszym przypadku nie otrzymasz odpowiedzi. Lub możesz spotkać  mężczyznę swoich marzeń  .

14. Nie popadaj w desperację

Desperacja nie jest wskazana przy szukaniu męża, ponieważ czyni cię mniej logicznym. 

Rozpacz może doprowadzić do podjęcia złej decyzji. Nie spiesz się z procesem i przegap  Mr. Right  .

15. Nie zadowalaj się mniej

Jak znaleźć odpowiedniego męża? Po prostu szukaj najlepszych! 

Nie rozstrzygaj  i nie filtruj tych małych poważnych z powodu pośpiechu lub niepokoju. Lepiej poczekać i uzbroić się w cierpliwość niż wybierać kogoś z desperacji.

16. Odgadnij ich intencje

Jako odpowiedź na pytanie, jak znaleźć męża, który jest poważny, intencje są ważne przy znalezieniu męża, ponieważ pozwalają wiedzieć, czy mężczyzna jest gotowy do ustatkowania się. 

Wyjaśnij, że chcesz  zaangażowanego związku,  a nie romansu.  

Obejrzyj ten film autorstwa Amy King, aby zrozumieć, jak odkryć intencje faceta:

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

17. Bądź realistą w swoich preferencjach

Nie każdy zdobyłby najgorętszego faceta na świecie, ale zrozumienie, że miłość jest ważniejsza, działa na twoją korzyść. 

Nie trzymaj więc sztywnej listy funkcji. Wybierz mężczyznę opartego na jego miłości i oddaniu dla ciebie, a nie tylko na jego wyglądzie fizycznym. 

18. Zajrzyj do środka

Nie spiesz się  , aby zaprzyjaźnić się z  kimś. 

Czasami dobry mąż może być wśród twoich przyjaciół, a jeśli nie zajrzysz do środka, możesz przegapić kogoś, kto naprawdę cię zna i troszczy się o ciebie.

19. Szukaj pomocy u przyjaciół i rodziny

Kto lepiej pomoże ci znaleźć dobrego męża niż twoi przyjaciele i rodzina? 

Powiedz znajomym i rodzinie, że szukasz męża; pozwoliłoby im to na poszukiwanie możliwych opcji.

20. Odwiedzaj właściwe miejsca

Chociaż dobrze jest wyjść ze swojej strefy komfortu, pamiętaj, że musisz udać się we właściwe miejsca, aby znaleźć dobrego męża. 

Jeśli szukasz idealnego mężczyzny lub odpowiedzialnego mężczyzny, szanse na znalezienie go w niesmacznych miejscach są dość nikłe. 

Ten  film  zawiera dodatkowe wskazówki, jak znaleźć męża.

Wniosek

Zrozumienie, że nie ma instrukcji, jak znaleźć męża, jest niezbędne, podobnie jak desperacja w tym procesie. To sprawi, że zadowolisz się mniej lub stracisz zdrowie psychiczne, jeśli nie możesz znaleźć Jedynego w ramach czasowych, które sobie wyznaczyłeś. 

Zrozum, że bycie szczerym to najlepszy sposób na znalezienie dobrego męża, który będzie dla ciebie odpowiedni.