10 Najlepszych Hurtowych Dostawców Odzieży W Niemczech

Niemcy hurtowi dostawcy odzieży

Niemcy hurtowi dostawcy odzieży: Szukasz najlepszych hurtowych dostawców odzieży w Niemczech? Cóż, nie szukaj dalej, trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza kolekcja dostawców hurtowych może zapewnić szybki przegląd wielu dostawców oferujących usługi, których szukasz. 

Po omówieniu  najlepszych dostawców odzieży dropshipping w Niemczech  i pomocy licznym entuzjastom dropshippingu w znalezieniu najlepszych dostawców dla ich niszy biznesowej, nadszedł czas na omówienie segmentu hurtowego.

Powszechnie wiadomo, że każdemu przedsiębiorcy, który prowadzi sklep stacjonarny lub biznes internetowy w segmencie modowym, zawsze jakoś trudno wybrać  idealnego dostawcę hurtowego  . W rzeczywistości poszukiwania zakończą się pozytywnym wynikiem tylko wtedy, gdy  zostanie ustalona precyzyjnie dopasowana strategia biznesowa  , która przewiduje każdy krok na drodze. Korzystamy z każdej okazji, aby podkreślić, że dla tego typu firm bardzo ważna jest współpraca z rzetelnymi i godnymi zaufania dostawcami.

Ale będziesz się zastanawiać, dlaczego? Albo dlaczego tak ważne jest, aby firmy modowe lub sklepy miały zaufanego dostawcę hurtowego? Według  inwentarza  . Sklepy modowe, zarówno internetowe, jak i stacjonarne, polegają wyłącznie na sprzedaży swoich zapasów, na które składa się odzież.

Ich sukces jest bezpośrednio związany z asortymentem, jaki mogą zaoferować swoim klientom. Dlatego niezwykle ważne jest, aby te zasoby spełniały standardy określone przez sprzedawców, ich grupę docelową i konkurencję.

Jednak wszystkie te standardy nic by nie znaczyły przy odpowiednim wprowadzeniu segmentu mody w liczbach.

światowy segment mody

Segment modowy jest jednym z najbardziej dynamicznych w branży. Chociaż słowo moda jest przede wszystkim związane ze stylem i projektowaniem odzieży i akcesoriów, jego szersze znaczenie obejmuje produkcję, dystrybucję, dostawę i sprzedaż tych artykułów na rynku.

Wszystkie te działania obejmują graczy, takich jak producenci i sprzedawcy detaliczni, którzy są w centrum tego świata mody. Dziś głównym motorem tej ogromnej machiny rynkowej jest stały popyt. Wzrost popytu powoduje proporcjonalny wzrost produkcji i sprzedaży.

Według Statista  , segment mody i obuwia osiągnął wartość 1,9 biliona dolarów w 2019 roku i jest na dobrej drodze do osiągnięcia oszałamiającego 70-procentowego wzrostu do 2030 roku.

Segment modowy w Niemczech

Zgodnie z  najnowszymi danymi przedstawionymi na Statista  , przychody w segmencie mody w Niemczech wyniosą 76,265 mln USD do roku 2022. W rzeczywistości oczekuje się, że ten segment rynku wzrośnie o 1,1% CAGR w latach 2022-2026.

Te dane pokazują tylko, że segment modowy nie jest bliski stagnacji, a jego przychody stale rosną. Według tego samego raportu największym segmentem rynku modowego jest segment odzieży damskiej, który do 2022 roku osiągnie wartość rynku na poziomie 42 857 mln USD. Wolumen produktów w segmencie modowym sięgnie 4 912 mln sztuk. do 2026 r.

To faktycznie pokaże wzrost na poziomie 2,5% w 2023 roku. W sumie wszystkie te liczby pokazują tylko jedno – segment modowy jest jednym z najkorzystniejszych segmentów do wyboru jako nisza dla przyszłego biznesu.

Prowadząc firmę zajmującą się sprzedażą artykułów odzieżowych, szczególnie delikatnych, różniących się od zwykłych sklepów odzieżowych, nie musisz martwić się o zysk na dłuższą metę.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, moda to wiecznie zielony segment, który stale się rozwija i aktualizuje. Posiadanie kawałka tego rynkowego tortu z pewnością będzie dobrym wyborem dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na powodzeniu.

Ludność Niemiec

Teraz, gdy omówiliśmy część dotyczącą segmentu modowego, zobaczmy, dlaczego biznesmeni powinni interesować się rynkiem niemieckim. Niemcy to zachodnioeuropejski kraj o prawie 2 tysiącleciach historii. Witryna  Worldometerpotwierdza, że ​​w czwartek, 27 stycznia 2022 r., według danych pochodzących z raportów ONZ, obecną populację tego kraju szacuje się na 84 204 033. Na podstawie tych liczb Niemcy zajmują 19. miejsce pod względem liczby ludności na świecie. W ujęciu procentowym populacja kraju odpowiada 1,07% światowej populacji. Dodatkowo 76,3% ludności mieszka w miastach kraju, a pozostałe 23,7% na wsi. W sumie te informacje sprawiają, że Niemcy są jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów do prowadzenia biznesu, zwłaszcza w segmencie modowym. Tak, nasycenie rynku może być nieco wysokie, ale posiadanie  zróżnicowanego asortymentu mody  ma kluczowe znaczenie iz pewnością pozwoli Ci wyprzedzić  konkurencję o kilka kroków.  .

Dzięki temu Twoje zapasy będą odgrywać najważniejszą rolę w Twoim biznesie. Dlatego stworzyliśmy tę listę składającą się z najlepszych hurtowych dostawców odzieży w Niemczech, którzy pomogą Ci łatwo poruszać się po tym segmencie rynku w 2022 roku.

BrandsGateway

Nisza: elementy mody od projektantów

Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu najlepszych hurtowni odzieży w Niemczech w 2022 roku jest zarezerwowane dla BrandsGateway. Ta firma jest jednym z   największych  rynków e-commerce B2B z modą i Twoim miejscem docelowym dla hurtowej sprzedaży luksusowej mody  .

Główne cechy:

 • W swojej ofercie firma posiada ponad 120 marek modowych z najwyższej półki;
 • W swoim portfolio posiada ponad 15 000 jednostek SKU;
 • Łączą wielu sprzedawców sprzedających  luksusową odzież i akcesoria  oferowane w niskich cenach;
 • Firma oferuje ekspresową dostawę w ciągu 5 dni, która kosztuje zaledwie 15 EUR/17 USD za zamówienie;
 • Minimalna  wielkość zamówienia lub MOQ  wynosi 1000 EUR/1200 USD, co można bardzo łatwo osiągnąć;
 • Wybierz produkty takich marek jak Cerruti 1881, Versace, Roberto Cavalli, Karl Lagerfeld, Dolce & Gabbana, Diesel, Michael Kors, Dsquared2, Prada, Miu Miu, Frankie Morello, Tom Ford, Jimmy Choo, a także najnowszy dodatek do portfolio  produktów luksusowych  : Givenchy i Gucci;
 • Zapewniają  100% gwarancję autentyczności  na wszystkie swoje produkty;
 • Firma oferuje 2 główne podejścia do zamawiania: Pick & Mix i Stocklots;
 • Pierwsza opcja lub Pick & Mix pozwala wybrać i kupić kilka produktów z katalogu produktów osiągając MOQ 1000 €/1200 $ i daje swobodę wyboru produktów, które będą skierowane do określonej grupy odbiorców;
 • Druga opcja lub opcja Stocklots, która zwykle składa się z gotowych partii od różnych dostawców i marek, może mieć obniżone ceny i dodać odrobinę luksusu do twojego ekwipunku;
 • Możesz założyć bezpłatne konto na swojej stronie internetowej;
 • Po dokonaniu zakupu możesz zapłacić za pomocą 2 metod: Paypal lub przelew bankowy;
 • Po dokonaniu płatności otrzymasz numer śledzenia, dzięki któremu możesz śledzić swoje zamówienie;
 • Wysyłka odbywa się za pośrednictwem UPS, FedEx i DHL;
 • Zapewniają również  obsługę klienta na najwyższym poziomie  ;
 • Bardzo korzystna polityka zwrotów 7 dni od dnia otrzymania zamówienia;
 • Polityka zwrotów obejmuje uszkodzone i nieprawidłowo wysłane przedmioty.

mistrz zamówień

Nisza: Szeroka gama produktów

Orderchamp  to hurtowy dostawca z Niemiec, który sprzedaje szeroką gamę produktów w różnych kategoriach. Jej głównym celem jest łączenie niezależnych marek i sprzedawców detalicznych oraz wzmacnianie pozycji lokalnej społeczności biznesowej na całym świecie.

Główne cechy:

 • Firma oferuje tysiące marek w różnych kategoriach;
 • Ponad 4500 różnych marek inspiracji;
 • Możesz korzystać z jednego pudełka i realizować zamówienia dla różnych kategorii za pośrednictwem jednego konta;
 • Możesz połączyć wiele marek w jednej płatności i otrzymać bezpłatną wysyłkę po osiągnięciu progu 250 USD;
 • Mają specjalną ofertę elastycznych opcji płatności, które możesz uzyskać po zarejestrowaniu się jako sprzedawca detaliczny;
 • Mogą oferować produkty społeczne, które mogą przyczynić się do dobrego samopoczucia rośliny;
 • Łączą marki, które pielęgnują zrównoważony rozwój jako podstawową zasadę;
 • Wiele ich marek i produktów jest wytwarzanych ręcznie;
 • Marki znajdujące się w ich ofercie często wykorzystują organiczne i naturalne materiały.

Post scriptum GMBH

Nisza: Odzież i akcesoria

Następna na liście hurtowni odzieżowych w Niemczech jest  Postskriptum GMBH  . Firma ta powstała w 2005 roku i od tego czasu współpracuje z różnymi typami detalistów z Europy, Ameryki Łacińskiej, Afryki i Azji.

Główne cechy:

 • Firma oferuje wysokiej jakości odzież różnych europejskich producentów;
 • Mają szeroki zakres usług, który obejmuje pomoc w rejestracji celnej i dostawie do różnych krajów i miejsc;
 • Zapewniają sprawdzoną technikę mieszania produktów na sprzedaż;
 • Posiada rozbudowaną hurtownię wraz z zapleczem magazynowym;
 • Wszystkie jej produkty muszą przejść ścisłą wewnętrzną kontrolę jakości;
 • Są one przede wszystkim nastawione na długoterminowe partnerstwa;
 • Zawsze możesz odwiedzić swój magazyn i umówić się na bezpośrednie spotkanie w celu omówienia potencjalnej umowy partnerskiej.

moja historia

Nisza: Zrównoważona marka modowa

Story of Mine z siedzibą w Munster   jest hurtowym dostawcą i producentem oferującym zrównoważoną odzież.

Główne cechy:

 • Firma chce dokonać zmian na scenie modowej, używając wyłącznie zrównoważonych surowców, które są przetwarzane przy użyciu innowacyjnych rozwiązań;
 • Oferują przejrzyste podejście do swoich produktów;
 • Każdy produkt ma kod QR, który po zeskanowaniu może pokazać pełną historię jego powstania;
 • Oferują bardziej ponadczasowe ubrania niż podążanie za niektórymi współczesnymi trendami;
 • Gwarantują, że ich produkty powstają w odpowiednich warunkach;
 • Jego ostatecznym celem jest przyczynienie się do świata opartego na zrównoważonej modzie.

Akcje-24

Nisza: Odzież i akcesoria

Następna na liście hurtowych dostawców odzieży w Niemczech w 2022 roku jest  Stocks-24  . Ten hurtowy dostawca ma w swoim portfolio wiele opcji odzieży, w tym takie kategorie, jak odzież damska, odzież męska i dziecięca, hurtowa sprzedaż obuwia i akcesoriów, zapasy mieszane itp.

Główne cechy:

 • Firma oferuje produkty z różnych kategorii;
 • Na ich stronie można znaleźć produkty takie jak blezery, sukienki, kurtki, spodnie, pulowery, topy, a także bieliznę damską;
 • Działa jako dostawca garniturów, bluz i swetrów, dżinsów, koszul i butów męskich oraz  hurtowy dostawca butów  ;
 • Wysyłka realizowana jest w ciągu 5-10 dni roboczych w zależności od zamówienia;
 • Dostawcy to DHL i DPD, a wszystkie koszty związane z wysyłką są obliczane na podstawie ich stawek;
 • Czasami zamówienie może być zawarte w kilku różnych pakietach, co można uznać za wadę;
 • Wszystkie paczki muszą zostać dokładnie sprawdzone po ich otrzymaniu, ponieważ później nie przyjmujemy żadnych reklamacji.

Marmedia

Nisza: moda i akcesoria

Kolejną z listy hurtowych dostawców odzieży w Niemczech w 2022 roku, która oferuje produkty różnych marek z Europy i świata jest  Marmedia  .

Główne cechy:

 • Profesjonalna firma dystrybucyjna oferująca różne marki;
 • Oferują produkty dla mężczyzn, kobiet, dzieci oraz kategorie takie jak akcesoria, biżuteria i okulary przeciwsłoneczne;
 • Nie oferują wcześniejszych produktów, więc nie można uzyskać żadnych markowych produktów ze zniżką;
 • Współpracują z partnerami w postaci hurtowni, sklepów multibrandowych oferujących luksusowe marki oraz wielu butików multibrandowych.

Sambros

Nisza: odzież sportowa

Sambros  jest hurtowym dostawcą odzieży w Niemczech, który powstał jako firma rodzinna i działa w branży odzieży sportowej od 15 lat.

Główne cechy:

 • Są to wyspecjalizowani producenci, którzy oferują szeroką gamę produktów sportowych;
 • W jej ofercie można znaleźć odzież sportową, odzież codzienną oraz wiele produktów takich jak t-shirty, koszule, spodnie, ale także akcesoria takie jak rękawice o różnym przeznaczeniu (rowerowe, bokserskie, skórzane);
 • Mogą oferować produkty wysokiej jakości, które mogą zaspokoić wszystkie potrzeby konsumentów;
 • Dogodne ceny są również częścią jej oferty, bez uszczerbku dla ogólnej jakości produktów.

F&P Stock Solution GmbH

Nisza: Odzież

F&P Stock Solution GmbH  to hurtownia odzieży z Niemiec, która została założona w 2013 roku i od tego czasu nieustannie pracuje nad poprawą sposobu prowadzenia działalności i podnoszeniem jakości swoich usług.

Główne cechy:

 • Firma promuje surowe standardy jakości, uczciwości i przejrzystości;
 • Oferują bezpośrednie partie towarów od znanych producentów odzieży w UE i USA;
 • Współpracują z różnymi markami, platformami e-commerce oraz hurtowniami i sklepami detalicznymi;
 • Kategorie obejmują strój biznesowy, odzież codzienną, odzież sportową, ubrania od projektantów, różne buty i różne rodzaje akcesoriów;
 • Twierdzą, że wszystkie oferowane przez nich produkty są w rozsądnej cenie.

Buty i odzież M&G

Nisza: ubrania i buty

Kolejne miejsce na tej liście hurtowych dostawców odzieży w Niemczech jest zarezerwowane dla  M&G Shoes and Clothes  . Jest to firma zajmująca się eksportem stocku odzieży, akcesoriów i obuwia. Od początku istnienia firmy jej głównym celem jest zawsze dostarczanie wysokiej jakości tekstyliów.

Główne cechy:

 • Skupiają się na ochronie marki, więc nie znajdziesz reklam na ich stronie internetowej, ponieważ starają się chronić marki, z którymi współpracują;
 • Ich magazyn znajduje się w pobliżu Düsseldorfu w Niemczech;
 • Jego biznes ma charakter międzynarodowy;
 • Na jej stock składają się produkty odzieżowe z ostatniego sezonu, trochę nadwyżek, rzeczy, które zostały wyprodukowane w nadprodukcji;
 • Wszystkie te produkty są dokładnie sprawdzane przez wysoce wyszkolony zespół;
 • Po kontroli produkty są rozdzielane według jakości i marki;
 • Po tym etapie wszystkie produkty są odpowiednio mieszane i stają się częścią połączonych opakowań, które są gotowe do eksportu.

MW-GROSSHANDEL

Nisza: Bielizna i seksowne ubrania

MW-GROSSHANDEL  jest hurtowym dostawcą odzieży w Niemczech specjalizującym się w delikatności i bieliźnie. Firma oferuje bieliznę różnych marek i podobne artykuły, które mogą Ci pomóc, jeśli chcesz dotrzeć do określonego segmentu odbiorców.

Główne cechy:

 • Są wyłącznymi hurtowniami takich marek jak Andalea, 7-Heaven, Hamana, Eldar, Lookme, Lolitta, MeSeduce, Provocative i Passion;
 • Opcja plus size jest dostępna w przypadku niektórych marek;
 • Aktualny asortyment obejmuje szeroką gamę seksownej bielizny i bielizny, takiej jak babydoll, gorsety, seksowne sukienki na różne okazje, sukienki nocne, sukienki typu power, sukienki mini, szlafroki, bielizna nocna, bielizna bez krocza, body, biustonosze, figi i wiele innych ;
 • Możesz złożyć zamówienie testowe, aby uzyskać więcej informacji o swoich produktach i usługach;
 • Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na Twojej stronie internetowej i przesłanie licencji biznesowej, po czym Twoja rejestracja zostanie dokładnie sprawdzona i jeśli nadajesz się do ich usług, uzyskasz dostęp do ich katalogu;
 • Wysyłka i obsługa produktów kosztuje 5,99 €, niezależnie od liczby zamówionych produktów;
 • Wszystkie zamówienia złożone do godziny 10:00 mogą zostać wysłane następnego dnia.

Moda Nitzschego

Nisza: tekstylia i akcesoria

Kolejne miejsce na tej liście jest zarezerwowane dla  Nitzsche Fashion  . Nitzsche Fashion jest hurtowym dostawcą odzieży w Niemczech, specjalizującym się w tekstyliach i różnych akcesoriach. Firma jest producentem odzieży i sprzedawcą odzieży, który zajmie się wszystkim, od projektowania i produkcji po marketing.

Główne cechy:

 • Towarzyszą Ci w świecie zrównoważonej i wydajnej produkcji modowej;
 • Jest producentem mody dostarczającym czapki, rękawiczki, peleryny, torby, paski, biżuterię, obuwie i wiele innych rodzajów tekstyliów;
 • Produkty modowe skierowane do wszystkich grup wiekowych;
 • Oferują wysoką jakość produkcji każdego ze swoich produktów;
 • Wszystkie jej produkty są testowane i certyfikowane według ściśle ustalonych kryteriów.

JT-TRADING HANDELSHAUS BRANDSTĘTER

Nisza: buty i odzież

Następna na liście uznanych dostawców hurtowych w Niemczech jest JT-Trading Handelshaus Brandstater.

Główne cechy:

 • Firma handluje dużą ilością udziałów w markach;
 • Mogą oferować produkty różnych marek obuwniczych, takich jak Converse, Puma, Adidas, Nike, New Balance, Timberland, Reebok, Asics i wiele innych;
 • Minusem jest to, że nie mają strony internetowej i działają tylko za pośrednictwem głównej komunikacji.

moda Fablix

Nisza: bielizna, bielizna i bielizna.

Fablix Fashion  to hurtowy dostawca odzieży z Niemiec, który działa przede wszystkim w segmencie bielizny i bielizny. Jest także wyłącznym dostawcą wielokrotnie nagradzanych marek: SERGE i Verally z Niemiec.

Główne cechy:

 • Firma oferuje różne rodzaje bielizny i bielizny;
 • Zespoły projektantów Fablix Fashion łączą wysokiej jakości materiały z nowoczesnym wzornictwem, aby oferować najlepsze produkty w tym segmencie;
 • Szczególny nacisk kładzie się zawsze na funkcjonalność i wygodę;
 • Wszystkie ich produkty są wytwarzane na Białorusi;
 • Wysyłka jest bezpłatna, jeśli w zamówionych produktach osiągniesz wartość 30;
 • Wysyłka do Holandii i Austrii jest wliczona w cenę;
 • Firma oferuje również wszechstronne akcje rabatowe.

poppifuerte

Nisza: Tekstylia i odzież

Następna na liście najlepszych hurtowni odzieży jest  Poppistrong  . Firma zajmuje się sprzedażą hurtową tekstyliów i odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej.

Główne cechy:

 • Firma nastawiona jest przede wszystkim na nawiązywanie długoterminowych relacji partnerskich z resellerami;
 • Ich celem jest oferowanie produktów najwyższej jakości za rozsądną cenę;
 • Aby zbudować zaufanie, niektóre z ich produktów są dostępne tylko z mniejszymi MOQ, aby również zachować jakość;
 • Możesz się z nimi skontaktować, jeśli masz jakieś specjalne życzenia dotyczące niektórych ich produktów.

Odzież robocza SEIDL i nie tylko OHG

Nisza: Moda na pracę wykwalifikowaną

Ostatnią na liście hurtowni odzieżowych jest  firma SEIDL Workfashion & More  . Firma ta jest hurtowym dostawcą specjalizującym się w segmencie odzieży roboczej i obuwia ochronnego.

Główne cechy:

 • Marketplace specjalizujący się w obuwiu roboczym;
 • Oferują wysokiej jakości odzież roboczą renomowanych producentów;
 • Odzież jest wykonana tak, aby wytrzymać różne warunki i nie ograniczać swobody ruchów;
 • Można znaleźć takie marki jak: Leibwaechter, Kubler, Pka, Dassy, ​​​​Ardon i Elka;
 • Oferują również drukowanie logo i haftowanie logo;
 • Znajdujące się w jej ofercie obuwie ochronne zapewnia szeroki zakres ochrony;
 • Klasy ochrony zapewniane przez te buty: S1, S1P lub S3;
 • Obuwie przeznaczone jest do użytku w branży budowlanej.

Podsumowując

Znalezienie odpowiedniego dostawcy hurtowego odzieży nie zawsze jest łatwym zadaniem. Może minąć wiele dni, a nawet tygodni, gdy przeprowadzasz dokładne dochodzenie, po którym następuje szczegółowa kontrola potencjalnych  przyszłych współpracowników  . Oczywiście jest to więcej niż konieczne, jeśli szukasz dostawcy, który obejmuje trzy najważniejsze cechy: jakość, niezawodność i bezpieczeństwo. Tak więc, aby złagodzić ciężar podjęcia wszystkich tych kroków i zapobiec popełnianiu  błędów masowego zaopatrzenia  , stworzyliśmy listę najlepszych hurtowych dostawców odzieży w Niemczech w 2022 roku.

Wszyscy dostawcy zostali dokładnie zweryfikowani, a każda z ich funkcji jest wymieniona, aby zapewnić lepszy ogólny obraz usług oferowanych przez każdego z tych dostawców. Mamy nadzieję, że lista otworzy Twoje horyzonty i pomoże podjąć łatwiejszą decyzję, która wyznaczy Ci drogę do dobrobytu.