28 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet

Zarabianie Przez Internet

Zarabianie Przez Internet: Prawda jest taka, że ​​istnieją realne  sposoby  zarabiania pieniędzy w Internecie: miliony ludzi robią to każdego dnia. Od niezależnych cyfrowych nomadów, przez marketerów, po wschodzących przedsiębiorców, istnieje wiele pomysłów biznesowych, które możesz wypróbować w domu, korzystając z laptopa i silnego połączenia internetowego. Porozmawiajmy więc o kilku  prawdziwych sposobach  zarabiania pieniędzy w Internecie.

Jak zarabiać pieniądze w Internecie: 28 prawdziwych sposobów

1. Rozpocznij dropshipping

Zacznijmy naszą listę od jednego z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Według Google Trends popularność dropshippingu rośnie, co podkreśla jego opłacalność jako pomysłu na biznes. Historie sukcesu o tym, jak przedsiębiorca zarobił 6 667 USD w ciągu ośmiu tygodni lub jak właściciel sklepu zarobił sześć cyfr, sprzedając tylko jeden produkt, jest mnóstwo dowodów na to, że dropshipping to prawdziwy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie.

Jeśli nie wiesz, czym jest dropshipping, jest to model biznesowy, w którym sprzedajesz produkt klientowi, ale dostawca przechowuje, pakuje i wysyła produkt do swoich klientów w Twoim imieniu. Dzięki Dropshipping Shopify masz dostęp do milionów produktów, które możesz dodać do swojego sklepu. Niektóre aplikacje dropshipping Shopify umożliwiają ręczne wybieranie zdjęć produktów, edytowanie opisów produktów i nadawanie Twojej firmie spersonalizowanej atmosfery, dzięki czemu ludzie uwielbiają robić u Ciebie zakupy.

Najlepszy sposób na zarabianie na dropshippingu? Większość przedsiębiorców skupiła się na kilku strategiach marketingowych:

 • Uruchom reklamy na Facebooku
 • Zdobądź influencerów do promowania swoich produktów.
 • Wysyłanie bezpośrednich wiadomości (DM) do potencjalnych klientów w sieciach społecznościowych

Gotowy do otwarcia sklepu, ale potrzebujesz produktów do sprzedaży? Uścisk dłoni to miejsce, w którym przedsiębiorcy online kupują produkty po cenach hurtowych.

2. Wypróbuj druk na żądanie

Druk na żądanie (POD) to kolejny popularny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie. Wiele osób przyjęło ten model biznesowy, ponieważ ma on niższe koszty ogólne niż inne firmy.

Druk na żądanie jest podobny do wysyłki bezpośredniej, ponieważ nie musisz samodzielnie przewozić zapasów ani wysyłać produktów do klientów. Istnieją jednak dwie małe różnice. Po pierwsze, możesz tworzyć własne niestandardowe produkty, co świetnie nadaje się do rozpoznawania marki. Po drugie, możesz wybierać spośród konkretnych artykułów zamiast szerokiej gamy kategorii. Większość firm zajmujących się drukowaniem na żądanie oferuje produkty, które można łatwo zadrukować, takie jak koszulki, kubki i torby na ramię.

Najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy w firmie zajmującej się drukiem na żądanie? Darmowe kanały marketingowe. Najlepiej byłoby promować swoje produkty za darmo na Instagramie i Pintereście oraz za pośrednictwem wpływowych mediów społecznościowych, które dobrze konwertują odbiorców.

Możesz uzyskać pełny przegląd opcji drukowania na żądanie w porównaniu z dostawą wysyłkową, obserwując, jak prowadzimy zdrową debatę z hurtownią Ted na temat zalet i wad każdego modelu biznesowego.

zarabiaj dzięki drukowaniu na żądanie

3. Zarabiaj na marketingu afiliacyjnym

Marketing afiliacyjny to jeden z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Przez lata jego popularność rosła i spadała, ale pozostaje stabilnym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie. Najlepszą częścią marketingu afiliacyjnego jest to, że możesz wybierać spośród szerokiej gamy firm, z którymi możesz współpracować, w tym Shopify, Amazon, Uber i FabFitFun.

Marketing afiliacyjny pozwala zarabiać na życie promując inne marki. Jeśli jesteś marketerem, możesz zarabiać prowizję od sprzedaży, promując produkty detaliczne, oprogramowanie, aplikacje i nie tylko. Chociaż zarabianie prowizji może wydawać się niewielkie, pamiętaj, że możesz być partnerem wielu marek i umieszczać wiele linków partnerskich w jednym poście na blogu.

Jeśli naprawdę chcesz zarabiać w Internecie, zajmując się marketingiem afiliacyjnym, najlepszym rozwiązaniem jest skupienie się na marketingu treści. Tworząc bloga z wieloma stronami zawierającymi wysokiej jakości treści, tworzysz zasób, który możesz nazwać własnym. Strategicznie umieszczaj linki partnerskie w swoich postach na blogu, aby przyciągnąć ruch do witryny partnera stowarzyszonego. 

4. Uruchom kanał YouTube

Jeśli inni mogą zarabiać na YouTube, Ty też możesz. Najlepiej opłacanym YouTuberem jest Jimmy Donaldson (znany również jako MrBeast), który zamieszcza dziwaczne akrobacje na swoim kanale YouTube, zarabiając 54 miliony dolarów w 2021 roku. i treści bokserskie. Jego sława w YouTube (i kariera bokserska) pomogły mu wykorzystać swoje wpływy do zarabiania pieniędzy w Internecie poza zarobkami z YouTube.

Twój kanał YouTube powinien koncentrować się na jednej niszy, abyś mógł zbudować silną i lojalną publiczność. Na przykład możesz tworzyć samouczki dotyczące makijażu, przesyłać strumieniowo gry wideo, recenzować produkty, uczyć umiejętności, tworzyć żartobliwe filmy lub cokolwiek innego, co Twoim zdaniem jest przeznaczone dla odbiorców.

Sekretem zarabiania pieniędzy w YouTube jest tworzenie treści, których chcą ludzie. Twórz sprytne nagłówki, aby zachęcić ludzi do oglądania Twoich filmów, i używaj słów kluczowych w opisie, aby optymalizować je pod kątem wyszukiwania w YouTube. Po osiągnięciu kamienia milowego 1000 subskrybentów będziesz mógł oficjalnie zarabiać na swoim kanale dzięki reklamom w YouTube.

zarabiaj na youtube

5. Zostań influencerem

Budowanie marki osobistej może również pomóc w zarabianiu pieniędzy w Internecie. Czy wiesz, że gwiazda piłki nożnej Cristiano Ronaldo pobiera średnio od 880 259 do 1 miliona dolarów za sponsorowany post na Instagramie? Chociaż może się wydawać, że najbardziej wpływowymi ludźmi są gwiazdy reality show, piosenkarze i sportowcy, pamiętaj, że nawet mniejsi influencerzy mogą dziś zarabiać więcej niż kilka lat temu.

Aby zostać influencerem, musisz zbudować zdrową społeczność. Jakie platformy są najlepsze na początek? Instagrama i TikToka. Niektórzy z największych influencerów, którzy nie są celebrytami, często po raz pierwszy próbowali ekspozycji na tych platformach. Możesz chcieć zobaczyć, jak zdobyć więcej obserwujących na Instagramie, jeśli chcesz zbudować dużą publiczność na Instagramie.

Aby zarabiać jako influencer, możesz zarabiać na sponsorowanych postach, tworzyć własny sklep internetowy i sprzedawać produkty, dodawać linki partnerskie w swojej biografii, sprzedawać swoje zdjęcia, sprzedawać reklamy we własnym podcaście, tworzyć i sprzedawać towary, zarabiać na pojawić się . na imprezach i nie tylko.

6. Utwórz kurs online

Sprzedaż kursów to jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Jeśli jesteś ekspertem w danej dziedzinie, możesz zarabiać na swojej wiedzy, tworząc kursy online. Możesz sprzedawać swój kurs na Udemy lub, jeśli masz już własnych odbiorców, za pośrednictwem własnej strony internetowej. Niektórzy przedsiębiorcy zarabiają do 5000 USD miesięcznie na kursach online.

Aby stworzyć popularny i odnoszący sukcesy kurs, zainspiruj się popularnymi kursami w swojej niszy. Następnie spójrz na recenzje. Jakie aspekty ludzie chwalą, a jakich rzeczy nienawidzą? Jak można stworzyć coś lepszego niż to, co już zostało stworzone? Skoncentruj się na tworzeniu treści, które odpowiadają na największe skargi, jednocześnie naśladując pozytywy, którymi ludzie są podekscytowani.

Platforma, na której sprzedajesz swój kurs, określi najlepszy sposób zarabiania pieniędzy. Jeśli sprzedajesz swój kurs na Udemy, nie musisz wiele robić, aby go wypromować. Możesz prawie ustawić i zapomnieć. Może promuj to na niektórych blogach lub w mediach społecznościowych. Jeśli jednak kurs jest hostowany w Twojej witrynie, możesz wyświetlać reklamy promujące kurs. Możesz także zbudować listę e-mailową, aby promować przyszłe kursy bez płacenia za marketing.

jak zarabiać w internecie na kursach

7. Opublikuj e-booka

Dzięki Amazon Kindle Direct Publishing publikowanie e-booków nigdy nie było łatwiejsze. Wszystko, co musisz zrobić, to napisać eBook, sformatować go, utworzyć okładkę eBooka, opublikować go i wypromować. W 2013 roku stworzyłem kilka eBooków na Amazon i chociaż nie uczyniło mnie to bogatym, zarobiłem trochę pieniędzy.

Możesz zatrudnić pisarza do swojego eBooka, grafika do zaprojektowania okładki i redaktora manuskryptu do debugowania treści. Badając temat, skup się na słowach kluczowych opartych na popularnych wyszukiwaniach w Amazon. Często korzystam z Narzędzia propozycji słów kluczowych, które pozwala znaleźć słowa używane przez użytkowników podczas wyszukiwania, dzięki czemu można na ich podstawie utworzyć tytuł.

Aby wygenerować sprzedaż swojego ebooka, skup się na taktykach marketingowych, które przyciągają klientów. Na przykład możesz rozdać kilka pierwszych egzemplarzy swojej książki za darmo. Pomaga to w budowaniu szumu w mediach społecznościowych i uzyskiwaniu recenzji, co pomaga zdobywać klientów za pomocą dowodu społecznego. Inne skuteczne strategie promocji ebooka to influencer marketing i kampanie wideo. 

8. Załóż bloga

Blogowanie to jedna z najstarszych metod zarabiania pieniędzy w Internecie. Ludzie, którzy kochają pisać, zwykle zakładają blogi o tematyce niszowej. Na przykład blog o prokrastynacji, samochodach, dropshippingu, zabawkach itp. jest często wystarczająco wąski, aby zbudować lojalnych fanów, i wystarczająco duży, aby objąć duży obszar.

Możesz założyć bloga na różnych platformach, od Shopify (usuń płatną funkcję, aby nie płacić abonamentu podczas jej tworzenia) po WordPress. Kiedy zaczynasz swojego bloga, skup się na bardzo konkretnych słowach kluczowych i kontynuuj rozszerzanie na inne, ale wciąż istotne kategorie, gdy się rozwijasz i dominujesz w nowych przestrzeniach. Umożliwi to z czasem zbudowanie ogromnego bloga. Pamiętaj, że projekt jest również ważny, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie na odwiedzających. Oto 20 inspiracji do projektowania blogów, które pomogą Ci uruchomić bloga.

Istnieje kilka sposobów zarabiania pieniędzy na blogu. Możesz dodawać linki partnerskie do swoich postów (nie zapomnij o wyłączeniu odpowiedzialności). Możesz zarabiać na swoim blogu, strategicznie umieszczając reklamy w swoich postach. Posty sponsorowane mogą pomóc Ci zarabiać dzięki określonym markom; jest to popularne wśród blogerów recenzujących. Blogerzy mogą również sprzedawać produkty cyfrowe lub fizyczne na swoich stronach internetowych. Możesz także użyć bloga do stworzenia osobistej marki, która pomoże Ci uzyskać prezentacje, oferty telewizyjne lub duże umowy z klientami. 

zarabiać na blogowaniu online

9. Rozważ samozatrudnienie

Najłatwiejszym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jest podjęcie obecnej pracy w roli od 9 do 17 i zrobienie tego online. Na przykład, jeśli jesteś pisarzem, asystentem administracyjnym, grafikiem, nauczycielem, programistą itp., Możesz sprzedawać te umiejętności i znajdować online klientów, którzy są gotowi zapłacić za ich zastosowanie.

Istnieje również niekończąca się lista platform roboczych dla każdego typu freelancera. Na przykład niezależni pisarze mogą ubiegać się o pracę na określonych tablicach ogłoszeń online, ale także na ogólnych stronach internetowych dla freelancerów, takich jak Fiverr, Freelancer, Upwork i wszystkie inne. Jeśli okaże się, że twoich umiejętności nie można bezpośrednio wykorzystać do tworzenia strumieni dochodów, możesz spróbować zarabiać na innych umiejętnościach, które możesz przekazać. 

Aby zarabiać w Internecie jako freelancer, musisz zacząć od zbudowania silnego portfolio. Może to oznaczać rozpoczęcie bezpłatnej pracy z niektórymi renomowanymi markami średniego poziomu. Po zbudowaniu silnego portfolio możesz docierać do świetnych potencjalnych klientów, aby zarabiać więcej pieniędzy online. Pamiętaj, że freelancing to gra liczbowa – im bardziej spersonalizowane e-maile i prośby wypełnisz, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz odpowiedź.

10. Utwórz aplikację

Jeśli nie jesteś programistą, prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym pomysłem na zarabianie pieniędzy i czujesz, że utknąłeś. Na szczęście możesz zatrudnić kogoś z umiejętnościami programistycznymi, aby stworzył dla Ciebie aplikację. Witryny takie jak Toptal połączą Cię z wieloma programistami aplikacji, którzy są otwarci na współpracę z przedsiębiorcami, aby urzeczywistnić ich wizję.

Wszystko, co musisz zrobić, to wymyślić unikalny pomysł na aplikację, określić odbiorców, do których chcesz dotrzeć, i stworzyć wizerunek marki dla swojego produktu. Programista, którego zatrudnisz, zajmie się sprawami na froncie programistycznym.

Jeśli chodzi o zarabianie na aplikacji, najlepszym rozwiązaniem będzie dodanie jej do Google Play i App Store. I choć może się to wydawać sprzeczne z intuicją, posiadanie bezpłatnej aplikacji może pomóc Ci zrobić więcej niż płatną aplikację. Dzięki bezpłatnej aplikacji możesz dodawać reklamy lub funkcje premium, które pomogą Ci zarabiać pieniądze. Ponieważ bezpłatna aplikacja przyciągnie większą liczbę osób, łatwiej będzie Ci sprzedawać więcej.

zarabiać dzięki aplikacjom

11. Zostań pisarzem

Wraz z rosnącym zainteresowaniem content marketingiem, coraz więcej firm szuka pisarzy, którzy mogą wypełnić swoje strony internetowe świetnymi treściami. Sekretem sukcesu jako pisarza jest skupienie się na określonej niszy. Wielu pisarzy stara się być generalistami, pisząc dla szerokiego zakresu kategorii, od żywności po technologię. Jednak skupienie się na niszy jako pisarzu wyróżnia cię i ułatwia przyciąganie klientów na rynku docelowym.

Kiedy masz doświadczenie w niszy, możesz dodać inną perspektywę do treści. Oznacza to, że nie mówisz tego samego, co każdy inny pisarz online. I to jest to, za co marki naprawdę chcą płacić: Twoje przemyślenia, doświadczenia i perspektywa poufnych informacji na temat niszy.

Ubiegając się o pisanie pracy, pamiętaj o przesłaniu rekruterowi odpowiednich próbek. Jeśli ktoś poprosi o próbkę pisma marketingowego, wyślij mu próbkę pisma marketingowego. Nie przesyłaj artykułu finansowego. Albo fitness. Menedżerowi ds. Rekrutacji trudno jest wiedzieć, jak dobrze rozumiesz branżę niszową, jeśli nie widzisz odpowiedniej próbki. Aplikuj na oferty dopasowane do Twoich umiejętności i doświadczenia

pomysły na zarabianie w internecie

Możesz znaleźć prace związane z pisaniem, aby zarabiać pieniądze w Internecie za pośrednictwem następujących stron internetowych:

 • bloger
 • Craigslist
 • profesjonalne blogi
 • samodzielne pisanie
 • Bistro medialne
 • elastyczne miejsca pracy
 • być niezależnym blogerem

12. Rób koncerty poboczne

Praca dodatkowa może pomóc Ci zarabiać pieniądze online, zachowując jednocześnie pracę na pełny etat. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe kilkaset dolarów miesięcznie, jest to świetny pomysł. Praca nie zawsze trwa długo, ale może.

Korzystaj z platform takich jak Fiverr, aby znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin, którą możesz wykonywać online. Jako nowy podmiot w ekonomii koncertów będziesz chciał skupić się na oferowaniu niskiej ceny, aby uzyskać pierwszą recenzję. Poleciłbym znajomemu, aby kupił Twój koncert, aby zostawić swoją pierwszą recenzję, abyś mógł szybciej zacząć. Traktuj przyjaciela jak klienta i dostarcz gotowy produkt, który możesz włączyć do swojego portfolio. 

Rzecz w Fiverr polega na tym, że jest to również gra liczbowa. Jeśli spojrzysz na najlepszych użytkowników Fiverr, zobaczysz, że mają kilka dostępnych koncertów. Im więcej koncertów masz, tym większe prawdopodobieństwo, że cię znajdą.

zarabiać pieniądze z fiverr

Jeśli nie chcesz otrzymywać opłat w cenach Fiverr, możesz skorzystać z platform takich jak FlexJobs, aby znaleźć dodatkowe prace. W sekcji ofert pracy możesz wyszukać oferty pracy kontraktowej lub zdalnej. Najlepsze w możliwościach pracy zdalnej w FlexJobs jest to, że możesz aplikować o nie w dowolnym mieście na świecie. 

FlexJobs oferuje różnorodne prace poboczne, w tym pisanie, biznes, projektowanie, księgowość i wiele innych. Więc jeśli twoje talenty nie pasują do żadnego innego z tej listy pomysłów na zarabianie pieniędzy, możesz spróbować dodatkowej pracy FlexJobs. Aplikowanie na wiele możliwości zwiększy Twoje szanse na znalezienie kilku miejsc pracy w krótkim czasie. 

13. Wykonuj tłumaczenia

Tłumaczenie jest niszą raczej niedostatecznie obsłużoną, co oznacza, że ​​w tej dziedzinie panuje mniejsza konkurencja niż na innych niszowych rynkach. Aby wykorzystać tę szansę, musisz biegle posługiwać się co najmniej dwoma językami. Jeśli jesteś dwujęzyczny lub uczysz się popularnego języka w szkole, może to być świetny pomysł na zarabianie pieniędzy, który możesz wypróbować.

Będziesz musiał udowodnić, że potrafisz tłumaczyć. Jeśli masz wykształcenie językowe lub doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, koniecznie zaznacz to w swoim portfolio lub CV. Większość firm będzie wymagać testu tłumaczeniowego i nie możesz w żadnym momencie korzystać z narzędzi tłumaczeniowych, które pomogą Ci zdać test.

zarabiać na tłumaczeniu

Witryny, w których można znaleźć zlecenia tłumaczeń, aby zarabiać pieniądze online, obejmują:

 • nadgodziny
 • osób na godzinę
 • gengo
 • Profesjonalne tłumaczenie
 • Baza danych tłumaczy

14. Sprzedaj swoje rzeczy

Łatwym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest sprzedaż rzeczy, których już nie używasz. Korzystając z tej strategii, upewnij się, że wystawiane przedmioty są wartościowe dla dzisiejszych kupujących. 

Większość ludzi od razu myśli o sprzedaży swoich śmieci, takich jak stare płyty CD i DVD. Ale większość ludzi nie chce kupować tych rzeczy. Jest rok 2023, czy naprawdę zamierzasz kupić płytę? Prawdopodobnie nie. Więc nie trać czasu na próby sprzedaży. 

Kiedy myślisz o sprzedaży swoich rzeczy, skup się na przedmiotach takich jak elektronika, meble, zabawki i rękodzieło. Możesz wystawiać te same produkty na wielu platformach, w tym Amazon, Facebook Marketplace i we własnym sklepie internetowym. Sprzedaż wielokanałowa zwiększy Twoje szanse na znalezienie klientów na Twoje produkty. 

Chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie na swoim kliencie? Dołącz wysokiej jakości zdjęcia produktów do swoich ofert. Możesz zatrudnić eksperta Shopify, który wykona dla Ciebie zdjęcia produktów, lub wziąć udział w kursie fotograficznym, który zapewni Ci umiejętności robienia i edytowania własnych zdjęć.

Sprzedawaj swoje stare rzeczy online

15. Zostań korepetytorem online

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze online według własnego harmonogramu, rozważ zostanie korepetytorem online. Studenomics opisał historię osoby, która zarobiła 2100 $ w ciągu jednego semestru dzięki korepetycjom. Co ciekawe, zbudował swoją bazę klientów poprzez pocztę pantoflową, widoczność i świetne stawki grupowe. 

Jeśli masz stopień nauczyciela, masz większe szanse na uzyskanie stanowiska korepetytora. Posiadanie dyplomu lub doświadczenia w języku jest niezbędne do tego rodzaju pracy. Jeśli przemawiałeś na konferencji lub wydarzeniu na ten temat, możesz być również brany pod uwagę na stanowisko mentora, nauczyciela lub korepetytora online. 

Podczas gdy nauki ścisłe i matematyka są często bardzo poszukiwane na stanowiskach korepetytorów, język angielski jest również popularny wśród międzynarodowej publiczności. Jeśli jesteś ekspertem w danej dziedzinie, korepetycje mogą być odpowiednią platformą do szybkiego zarabiania pieniędzy.

zarabiać na nauczaniu

Możesz znaleźć oferty pracy jako korepetytor online na platformach takich jak:

 • Naucz mnie
 • Nauczyciele Chegga
 • korepetytor.com
 • tak
 • Cambly

16. Prowadź samochód

Jeśli posiadasz samochód, możesz zarobić dodatkowe pieniądze jako kierowca Uber lub dostawca. Ale nawet jeśli tego nie zrobisz, nadal możesz dostarczać jedzenie i inne niezbędne rzeczy, korzystając z roweru lub motoroweru. Kierowcy Ubera, którzy chcą zarobić jeszcze więcej na swoim samochodzie, mogą zamienić swój pojazd w ruchomy billboard za pomocą Free Car Media. W takim przypadku firma oklei Twój samochód usuwalnym winylem z reklamą produktu lub marki.

jak zarabiać pieniądze z uberem Chcesz wiedzieć jak szybko zarobić jeżdżąc Uberem? Jeśli prowadzisz własny biznes, możesz pokazywać swoje produkty pasażerom, jeśli są zainteresowani. Chociaż nie wszystko będzie. Jeśli jednak ktoś wyrazi zainteresowanie Twoimi produktami, możesz mieć produkty na sprzedaż pod siedzeniem kierowcy, aby pasażer mógł je zrecenzować. Jeśli klienci nie mają gotówki, możesz poprosić ich o zapłacenie kosztów, korzystając z funkcji napiwków Ubera. 

17. Zostań wirtualnym asystentem

Przy tak wielu przedsiębiorcach budujących firmy zapotrzebowanie na wirtualnych asystentów rośnie niemal codziennie. Wirtualny asystent to osoba prowadząca działalność na własny rachunek, która świadczy usługi na rzecz firmy z odległej lokalizacji. Pisanie, księgowość, media społecznościowe i obsługa klienta to tylko niektóre z usług, które możesz zaoferować jako wirtualny asystent. 

Odpowiednie oferty pracy można znaleźć na stronach internetowych, takich jak Virtual Office Temps, Indeed lub Upwork. Wielu wirtualnych asystentów znalazło również sposoby na zarabianie pieniędzy w Internecie, kontaktując się z markami i przedsiębiorcami, pytając, czy szukają wsparcia w prowadzeniu swoich biznesów. Korzystając z kombinacji próśb o oferty pracy i zasięgu, zdobędziesz pierwszego klienta szybciej niż myślisz.

18. Zostań streamerem Twitcha

Podczas gdy Twitch zaczynał jako platforma do gier, szybko ewoluuje, obejmując inne rodzaje treści. Dziś streaming na Twitchu to coraz bardziej popularny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Aby szybko zarabiać pieniądze na Twitchu, musisz zwiększyć liczbę obserwujących. Jeśli będziesz konsekwentny, przesyłanie strumieniowe na tej platformie może pomóc Ci szybko zbudować pokaźną widownię. 

Musisz znaleźć popularną grę lub kanał, który nie jest zbyt konkurencyjny, aby ludzie mogli łatwo znaleźć Twoje treści. Aby ludzie zauważyli Twoje transmisje, musisz mieć spójny styl swojego kanału: czy będzie zabawny, edukacyjny czy rozrywkowy? Wybierz swoją drogę i trzymaj się jej.

Istnieje pięć sposobów zarabiania na kanale Twitch: sprzedaż gadżetów, rekomendacje marki, darowizny od fanów, subskrypcje i reklamy na Twitchu. Jako streamer Twitcha będziesz chciał skupić się na wykorzystaniu wszystkich pięciu metod zarabiania, aby zapewnić najwyższe zyski finansowe. Dzięki odpowiedniej strategii i ciężkiej pracy możesz zarobić dużo pieniędzy, prowadząc transmisje na Twitchu.

19. Inwestuj w akcje

Możesz także szybko zarobić, inwestując w akcje. Jeśli nie jesteś ekspertem w zbieraniu akcji, możesz pominąć ten pomysł na zarabianie pieniędzy. Chociaż może mieć jedną z najwyższych nagród, może również spowodować utratę pieniędzy, jeśli nie masz doświadczenia. 

Jeśli obecnie masz pracę od 9 do 17, sprawdź programy finansowe swojej firmy. Czy pozwalają inwestować w akcje spółek? Jeśli tak, zarejestruj się. Przynajmniej dzięki firmowemu programowi akcji masz pewien wpływ na sukces organizacji jako pracownik. Jeśli Twoja firma ma program dopasowywania RRSP, możesz również się zarejestrować, jeśli Twoim celem jest oszczędzanie na emeryturę lub zaliczka na pierwszy dom.

20. Sprzedaj swoje zdjęcia

jak zarabiać na fotografii

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy po prostu lubisz robić świetne zdjęcia, możesz zarabiać na sprzedaży swoich zdjęć online. Witryny takie jak Shutterstock i Alamy to świetne miejsca do zaprezentowania swojej pracy. Strony te wypłacają tantiemy fotografom, gdy ktoś pobierze kopię ich zdjęcia.

Jeśli chcesz szybko zarabiać na swoich fotografiach, możesz utworzyć ogłoszenie w  Foap  , aplikacji na smartfony, która umożliwia przesyłanie prac i zarabianie pieniędzy. Kiedy agencja, marka lub ktokolwiek inny kupuje zdjęcie lub film z Twojego cyfrowego portfolio Foap, twórca aplikacji dzieli się z Tobą zyskiem 50/50. 

21. Sprzedawaj ubrania online

Prawdopodobnie masz ubrania, których nie nosiłeś przez ostatni rok i nie masz zamiaru ich ponownie nosić. Zamiast pozwalać im zajmować miejsce w szafie, dlaczego nie zarobić na nich pieniędzy?

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz swoje ubrania, torby czy buty, istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają sprzedawać używane artykuły modowe. Poshmark, Refashioner, The RealReal, ThredUp i Tradesy to tylko niektóre witryny internetowe, w których można sprzedawać ubrania za gotówkę. 

Możesz zarabiać w Internecie, sprzedając na kilku różnych platformach. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż offline, możesz skorzystać z grup kupna i sprzedaży na Facebooku w swojej społeczności, aby znaleźć ludzi online i osobiście sprzedawać przedmioty. Osobiście sprzedawałem wcześniej za pośrednictwem tych grup i wiem, że działają.

22. Zostań ekstremalnym kuponerem

Gdy pieniądze są napięte, kupony mogą pomóc Ci zaoszczędzić kilka dolców. Ponadto udostępnianie kuponów może pomóc w zarabianiu pieniędzy w Internecie. Na przykład Coupon Chief oferuje program Pays to Share, w ramach którego klienci otrzymują procent od sprzedaży kuponów, które udostępniają na platformie. Będziesz musiał dodać kupony, które nie zostały jeszcze udostępnione. W zamian otrzymasz prowizję w wysokości od 2% do 3%. 

To jak marketing afiliacyjny, w którym udostępniasz linki polecające i otrzymujesz prowizję, gdy ktoś kupi przez Twój link. Wiadomo, że firmy oferujące kupony regularnie płacą swoim partnerom, więc jest to legalny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie. Coupon Chief wypłacił już ponad 1,3 miliona dolarów prowizji swoim użytkownikom.

23. Kupuj i sprzedawaj nazwy domen

Jeśli regularnie kupujesz nazwy domen, ale ich nie używasz, zawsze możesz spróbować sprzedać je z zyskiem. Jednak sprzedaż domen jest bardzo konkurencyjna. Jeśli posiadasz pojedynczą domenę słowo .com, masz większe szanse na sprzedaż. Słowa, które mają dużą liczbę wyszukiwań, również dobrze się sprzedają.

Ponadto domeny, które są modne, mają teraz większe szanse na sprzedaż. Na przykład kilka lat temu domeny fidget spinner były łatwiejsze do sprzedania niż obecnie. Możesz wyszukiwać nazwy domen i kupować domeny niestandardowe za pośrednictwem platformy rejestracji domen Shopify.

Możesz sprzedawać swoje domeny na aukcji domen GoDaddy. Przejrzyj domeny z najwyższymi stawkami, aby zobaczyć, jakie domeny dobrze się sprzedają. Dzięki temu dowiesz się, czy Twoje domeny są warte sprzedaży i ile możesz na nich zarobić.

24. Sprzedawaj swoje projekty online

Projektowanie graficzne to niesamowita umiejętność, na której można zarabiać na wiele sposobów. Możesz iść drogą drukowania na żądanie i sprzedawać swoje projekty na własnych niestandardowych produktach. Alternatywnie możesz przesłać swoje projekty na platformie crowdsourcingowej, takiej jak 99designs. Istnieje również możliwość tworzenia własnych grafik i szablonów do sprzedaży na platformach handlowych, takich jak Envato lub Creative Market. A co powiesz na pozyskanie klientów i pracę jako niezależny grafik? Według PayScale ta rola przyniesie Ci średnio 29,90 USD na godzinę.

25. Sprawdzaj aplikacje i strony internetowe

pomysły na zarabianie pieniędzy

Jeśli pasjonujesz się wrażeniami użytkowników, UserTesting płaci recenzentom 10 USD za przekazanie opinii innym przedsiębiorcom na temat ich witryn i aplikacji. Otrzymasz zestaw pytań, na które musisz odpowiedzieć podczas przeglądania witryny. To szybki sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. 

Przekażesz przedsiębiorcy swoje pomysły i opinie za pośrednictwem wideo podczas przeglądania witryny lub aplikacji. Twój film trwa tylko 20 minut, więc jeśli nakręcisz trzy filmy na godzinę, zarobisz 30 USD. Inni recenzenci mogą szybko podejmować się projektów, więc musisz działać szybko, gdy nowa witryna internetowa lub aplikacja wymaga sprawdzenia.

26. Znajdź pracę na pół etatu

Kiedy zrobiłeś wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko zarobić, ale walczysz o wywarcie wpływu, czasami nie masz wyboru i musisz znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin. Możesz szukać ofert pracy w niepełnym wymiarze godzin w serwisie  Indeed  lub na niszowej tablicy ogłoszeń, która pasuje do Twojej dziedziny. 

Niektóre strony internetowe wymagają wstępnej opłaty, aby się zarejestrować, więc uważnie przeczytaj drobny druk. Większość witryn umożliwia filtrowanie ofert pracy w niepełnym wymiarze godzin i kontraktów, więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem odpowiednich stanowisk, o które możesz się ubiegać. Ponieważ wiele firm zatrudnia w niepełnym wymiarze godzin, zarabianie pieniędzy online bez pracy przez cały tydzień jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

27. Zostań konsultantem TikTok

Jednym z najmodniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jest zostanie konsultantem TikTok. Marki skontaktują się z Tobą, aby przeprowadzić burzę mózgów na temat pomysłów na filmy, opracować atrakcyjne biografie i nie tylko. To idealna okazja do zarobienia pieniędzy dla cyfrowych nomadów – możesz zarządzać całym biznesem ze swojego smartfona. W porównaniu z Instagramem TikTok jest stosunkowo nowy i niewykorzystany, więc pomaganie markom w budowaniu silnej obecności w aplikacji może przynieść fortunę.

Musisz jednak mieć pewne talenty, zanim zaczniesz oferować doradztwo TikTok firmom. Najważniejszą rzeczą jest wiedzieć, jak tworzyć wirusowe filmy, które zachęcają ludzi do interakcji z markami. Jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży za pośrednictwem tej platformy, nadal możesz nauczyć się przyciągać klientów, biorąc udział w tym kursie TikTok.

28. Sprzedawaj kartki z życzeniami online

Jeśli masz talent do wybierania idealnej kartki z życzeniami na różne okazje, może to być łatwy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Jednak nie polecam sprzedawania swoich usług wszystkim i nikomu, nie jest to mądry sposób na robienie interesów. Zamiast tego zaprojektuj lub pobierz kartki z życzeniami, które przemawiają do określonej części populacji. 

Na przykład możesz zrobić kartki z życzeniami dla dyrektorów najwyższego szczebla, którzy chcą podziękować swoim starszym wiceprezesom za podjęcie korzystnych decyzji w zeszłym roku. Możesz też kierować reklamy do pracowników służby zdrowia, którzy chcą podziękować swoim pacjentom za wybór Twojej kliniki. Do zaprojektowania kart można użyć internetowego narzędzia graficznego, takiego jak Photoshop lub Canva. Narzędzia te ułatwiają tworzenie pięknych kart, które rozweselą każdego.

Jak będziesz zarabiać w Internecie w 2023 roku?

Zarabianie w Internecie może pomóc Ci utrzymać się na powierzchni w tych trudnych czasach, ale może też pomóc uciec od pracy od 9 do 17 i zostać pełnoetatowym przedsiębiorcą. Przeprowadzając burzę mózgów w zakresie pomysłów na biznes online i decydując się na rozpoczęcie działalności online, zyskujesz większą wolność finansową, poprawiasz swoje bezpieczeństwo finansowe i zbliżasz się trochę do życia na własnych warunkach.

Naprawdę można zarabiać na życie online, jeśli ciężko pracujesz i trzymasz się tego. Więc który lukratywny pomysł zrealizujesz jako pierwszy?

Często zadawane pytania dotyczące zarabiania w Internecie

Jak mogę bardzo szybko zarabiać w Internecie?

 1. Utwórz sklep Shopify i wysyłaj produkty online.
 2. Sprzedawaj używane rzeczy w serwisie eBay, Amazon lub Facebook Marketplace.
 3. Wyszukuj i udostępniaj kupony na stronach takich jak Coupon Chief.
 4. Kupno i sprzedaż nazw domen.
 5. Wynajmij wolny pokój na Airbnb.
 6. Doradztwo TikTok dla startupów i firm.
 7. Sprzedawaj produkty informacyjne.
 8. Korepetycje online na tematy, na które jest duże zapotrzebowanie.
 9. Odwróć znaleziska ze sklepu z używanymi rzeczami.
 10. Przejrzyj aplikacje i strony internetowe.

Jak mogę zarobić 100 $ dziennie w Internecie?

 1. Wypełnij ankiety.
 2. Sprzedawaj produkty na Amazon.
 3. Naucz angielskiego online.
 4. Oglądaj filmy za pieniądze.
 5. Otrzymuj gotówkę za zakupy.
 6. Korekta tekstów na strony internetowe.
 7. Przegląd muzyki w Internecie.

Jak mogę zarabiać w Internecie w 2023 roku?

 1. Uruchom sklep z drukiem na żądanie.
 2. Sprzedawaj swoje ubrania online.
 3. Twórz ręcznie robione produkty.
 4. Oferuj niezależne usługi.
 5. Wybierz skrzynki subskrypcyjne.
 6. Twórz kursy online.
 7. Uruchom podcast.
 8. Twórz produkty cyfrowe.
 9. Zostań influencerem.
 10. Załóż bloga.