Kore dizilerini ve filmlerini çevrimiçi izlemek için en iyi 10 web sitesi

Kore dizileri ve filmleri

Kore dizilerini ve filmlerini çevrimiçi izlemek için web siteleri mi arıyorsunuz? Bu yazıda Kore dizilerini ve filmlerini izlemek için en iyi web sitelerinden bahsedeceğiz.

K-dizileri veya filmleri izleme konusunda uzman olsanız bile, güvenilir kaynaklar bulmak her zaman zaman alıcı ve yıldırıcıdır, özellikle de hemen bir şey izlemek istediğinizde.

Kore filmlerini ve dizilerini HD kalitesinde izlemek için güvenilir bir web sitesi bulmak   ve ayrıca İngilizce altyazı seçeneği sunan bir çevrimiçi site bulmak kolay bir iş değildir.

On harika site bulduk ve  Kore dizilerini ve filmlerini  telefonunuzda veya bilgisayarınızda ücretsiz olarak izlemenize yardımcı olacak bir liste derlemeye karar verdik.

Hemen konuya geçelim…

#İsimurlKategoriÜcretsiz/Premium
1iFlixiflix.comdramalar ve filmlerÜcretsiz ve Premium
ikivikiviki.comdramalar ve filmlerÖzgür
3AsyalıAşıkasiancrush.comDizi ve filmlerÜcretsiz ve Premium
4DramaGodramago.onedramalar ve filmlerÖzgür
5evet filmleryesmovies.agDizi ve filmlerÖzgür
6Dramatikdramacool9.codramalar ve filmlerÖzgür
7verasyalıviewasian.codramÖzgür
8Kgösteri 123kshow123.tvdramÖzgür
9SolarFilmlersolarmovies.videodramalar ve filmlerÖzgür
10kocavakocowa.comdramalar ve filmlerÖdül

En iyi sitelerin listesi   .

Bu makalede

1 numara. WeTV’de iFlix

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

WeTV’den iFlix , film ve TV dizileri akışıyla ilgili isteklerinizi yerine getirme yeteneğine sahip özel bir web sitesidir   , bu nedenle filmleri veya dramaları doğrudan akıllı telefonunuzda veya PC’nizde yayınlamanın bir yolunu arıyorsanız, bu sizin gideceğiniz yer olacaktır. favori seçenek.

Ücretsiz akışa ek olarak, VIP hizmetini bile satın alabilir ve ardından birden fazla kaynaktan film ve drama izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

iFlix’i seçmenin bir başka ilginç yönü de, geliştiriciler tarafından çekilen ve üretilen en özel oyunlardan bazılarını izleyebilecek olmanızdır.

Siteyi ziyaret edin:  iflix.com

#iki. Viki (Rakuten Viki)

Rakuten’in Viki’si, tüm Kore filmlerini ve Kore dizilerini izlemeyi seven insanlar arasında büyük bir popülerlik kazandı. Ana sayfa, en iyi seçimleri, en son çıkanları, ilk on başlığı ve diğer birçok kategoriyi bulacağınız yerdir.

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Viki ile ilgili ilginç ve benzersiz şey, Seyir Partisi özelliğidir. Böylece siz ve arkadaşlarınız yüzlerce ve binlerce mil uzakta yalnız olsanız bile, ikiniz de aynı Kore filminin veya dizisinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Siteyi ziyaret edin:  viki.com

#3. AsyalıAşık

AsianCrush, en sevdiğiniz içeriği herhangi bir engel olmadan izleyebilmeniz için tonlarca özellikle birlikte gelen, özenle tasarlanmış bir çevrimiçi drama ve film akış sitesidir.

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Web sitesinin üst kısmındaki göz atma seçeneğini kullanabilir veya sizi öne çıkan başlıklar, ödüllü başlıklar, trendler ve yeni gelenler ile birlikte tüm türlerin bir listesine götürecek olan koleksiyonda manuel olarak gezinebilirsiniz. ve   Kore filmlerine  ,  animelerine ve dizilerine ayrılmış bir bölüm.

Siteyi ziyaret edin:  asiancrush.com

#4. DramaGo

DramaGo, Asya filmleri ve K şovlarını izlemek, izlemek ve indirmek için popüler bir web sitesidir   Evet, doğru okudunuz. En  sevdiğiniz filmleri ve dizileri bile indirebilirsiniz  . Ardından, seyahat ederken veya İnternet hizmetinin yetersiz olduğu alanlarda çevrimdışı olarak keyfini çıkarın.  

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Drama için seçiminizi son zamanlarda yayınlanan popüler diziler ve devam eden diziler arasından kolayca yapabilirsiniz. Ve filmler için tercihinize göre dublaj, alt ve ham arasında seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca, bir filmin veya dizinin adını zaten biliyorsanız, doğrudan içeriğe atlamak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Siteyi ziyaret edin:  dramago.one

# 5. evet filmler

YesMovies, film ve dizi akışı dünyasında tanınmış ve saygın bir isimdir. Ancak popülaritesini göz önünde bulundurarak, bu web sitesinin arkasındaki geliştiriciler, Kore filmlerine ve dizilerine ayrılmış bir bölüm oluşturmaya karar verdi.

Ayrıca   Herhangi Bir Film veya Şovun Altyazısını İndirmek İçin 10 Siteye Bakın

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Aralarından seçim yapabileceğiniz sekiz yüzden fazla başlık var ve web sitesi neredeyse her gün yeni içerikle güncelleniyor. Site oldukça sezgiseldir ve izlemek istediğiniz dramayı veya filmi manuel olarak bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Siteyi ziyaret edin:  yesmovies.ag/country/korea.html

#6. dram harika

DramaCool, tüm popüler ve en yeni K-Dramaları, filmleri ve şovları İngilizce altyazı desteğiyle bulabileceğiniz özel bir akış sitesidir. Site, yalnızca akış yapmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda telefonunuzda, PC’nizde veya akıllı TV’nizde çevrimdışı görüntüleme için tüm içeriği indirebilirsiniz.

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Site, dramalar, filmler, K-Show’lar ve en son güncellemelere ayrılmış bir bölüm dahil olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılmıştır. En sevdiğiniz içeriği izleyebileceğinizden emin olmak için her bölüm ve film altıdan fazla farklı sunucudan yayınlanabilir.

Siteyi ziyaret edin:  dramacool9.co

#7. GörünümAsya

ViewAsian, cep telefonunuzda veya bilgisayarınızda Kore dizilerini çevrimiçi olarak izlemek için harika bir web sitesidir. Sitede seçebileceğiniz tonlarca tür var ve bir ülke veya bölgeye özgü diziler arıyorsanız, sonuçlarınızı filtrelemek için Ülke bölümünde bunları seçebilirsiniz.

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Herhangi bir dizi veya filmi seçtiğinizde, ViewAsian size akış yapmak istediğiniz sunucuyu seçme seçeneği sunar ve ayrıca 1080p ile 360p arasında değişen farklı akış kalitelerini seçerek akış kalitesine ve hızına bağlı olarak akış yapmanızı sağlar. .internet bağlantınız.

Siteyi ziyaret edin:  viewasian.co

# 8. kshow123

Web sitesinin adından da anlaşılacağı gibi, Kshow123 tamamen K-Dramalar ve Kore TV şovları hakkındadır ve tüm diziyi İngilizce altyazılı olarak cihazınıza aktarabilir, izleyebilir ve hatta indirebilirsiniz. Web sitesi, en son, popüler, yüksek puan alan ve kapsamlı program dizini için en üstte kategoriler olacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Bu listede incelediğimiz diğer siteler gibi, Kshow123 de yediden fazla sunucudan içerik akışı yapmanıza olanak tanır ve size en uygun görüneni seçebilirsiniz.

Siteyi ziyaret edin:  kshow123.net

# 9. SolarFilmler

SolarMovies, çevrimiçi film akışı dünyasında iyi bilinen ve saygın bir isimdir ve size yüzlerce ve binlerce filmi ve TV şovunu HD kalitesinde izlemeniz için bir dizin sağlar. Ancak, Kore dizileri ve filmlerinden bahsetmişken, ülke kategorisinde Güney Kore’yi seçebileceğiniz özel bir bölüm bulacaksınız.

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Site daha sonra sizi Kore filmlerinin ve şovlarının tam dizinine götürecektir. Sonuçları türe, türe, çıkış yılına ve kaliteye göre daha da daraltmak için filtre seçeneğini kullanabilirsiniz.

Siteyi ziyaret edin:  solarmovies.video/country/south-korea-135

# 10. Kocowa (Korece içerik dalgası)

Korean Content Wave olarak da bilinen Kocowa, çok dilli altyazı desteğiyle her türlü Kore eğlencesini sağlayan, Amerika merkezli birinci sınıf bir Kore drama ve film akış sitesidir. Site size yüksek kalitede K-pop, gerçeklik, filmler ve dramalar getiriyor.

Ücretsiz Kore Filmleri ve Dramaları İzlemek İçin 10 Harika Site

Akış hizmeti, dünya çapında Kore içeriğine yönelik artan talebi karşılamak amacıyla Temmuz 2017’de başlatıldı. Hizmet hızla popüler oldu ve resmi web sitesi ve mobil uygulama aracılığıyla erişilebilir oldu. Romantik, drama, realite, komedi ve varyete gibi çok çeşitli türlerde Full HD kalitesinde içerik bulabilirsiniz.

ABD, Kanada, Brezilya ve Meksika’da ikamet ediyorsanız premium aboneliğe kaydolabilir ve en büyük K-dizi koleksiyonlarından birine özel erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta Taste24HR programına erişim elde edeceksiniz.

Siteyi ziyaret edin:  kocowa.com

Bunlar, Kore filmlerini ve dizilerini izlemek için en iyi sitelerden bazılarıdır. Başka bir site biliyor musunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Kore dizilerini ve filmlerini çevrimiçi izlemek için ek web sitelerinin listesi

Kore şovlarının artan popülaritesi ile, popüler Kore dizilerini, varyete şovlarını veya filmlerini TV’de izlemenin geleneksel yolları artık Kore dışındaki hayranlar için mevcut değil. Orijinal Kore şovlarını ise altyazısız takip etmek zor.

Şu anda, çeşitli çevrimiçi akış siteleri, Kore dışındaki izleyicilerin evlerinin rahatlığında içeriğin keyfini çıkarmasını mümkün kıldı. 

Sonuç olarak, uluslararası izleyiciler için kritik öneme sahip bir dizi içeriğe sahip iyi bir platform seçmek, izlemek isteyeceğiniz şovların ve şovların derlenmiş koleksiyonlarını sunan akış sitelerinde sadece bir kumar oyunu haline geldi. 

Netflix ve Viki, birçok kişi için mevcut olan en popüler ücretli seçeneklerdir. Çeşitli ücretli sitelerde büyük meblağlar ödemeyi kabul etmeyen, ancak tasarruf etmek ve sayısız içeriğe erişmek için ücretsiz siteleri denemek isteyenler.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için, her biri kendi özelliklerine sahip çevrimiçi Kore dizilerini izlemek için en iyi 10 sitenin bir listesini derledik. Ücretsiz olan ve abonelik gerektiren siteleri takip eden sitelerin listesi.

Makalenin sonunda, masaüstünüzde veya diğer cihazlarınızda ücretsiz web sitelerinde gezinirken reklamlardan ve yönlendirmelerden nasıl kurtulacağınıza dair profesyonel bir ipucu da verdim. 

1. havalı dram

 Kore dizilerini ücretsiz olarak izlemek ve indirmek istiyorsanız, Dramacool ziyaret edilecek en iyi web sitesidir. Yıllar boyunca tüm içeriğin kataloğuna sahiptir.

Mükemmel tür dağılımı ve seçimi kolaylaştıran basit „Filtre“ seçeneği sayesinde drama içeriğini dakikalar içinde bulabilirsiniz. Bu arada tüm içerikler yüksek kalitede ve 240p ~ 1080p çözünürlük sunuyor.

Tek dezavantajı, çok az reklam içeren, pek de gurur verici olmayan arayüz. 

Dramacool - KONU REHBERİ

2.Kissasian

Kissasian,  İngilizce altyazılı ve dublajlı Asya dramaları için mükemmel bir kaynaktır. Yüksek tanımlı formatlarda Kore dramalarından oluşan bir koleksiyonla birlikte gelir. Ayrıca bölümleri daha sonra izlemek üzere cihazlarınıza indirebilirsiniz. 

Kissasian,  çeşitli Kore dizilerini izleyebileceğiniz harika bir web sitesidir.

Kullanıcı arayüzü yeterince iyi ve tek dezavantajı reklam. Web sitesi yalnızca Kore dramaları ve varyete şovları sunduğundan, Kore filmleri arayanlar hayal kırıklığına uğrayacak.

Kissasian - KONU REHBERİ

3. sabun2gün

Soap2day,  yalnızca Asya dizilerini ve filmlerini değil, aynı zamanda diğer ülkelerden içerikleri de izlemek için mükemmel bir merkezdir. Site, içerik açıklamasıyla sık sık güncellenir ve Netflix’te bulamayabileceğiniz ücretsiz içerik sunar. 

Eşzamanlı sezon tek bir yerde bulunabilir, bu da izleyicilerin her şeyi tek bir yerde bulmasını kolaylaştırır. 

Ücretsiz bir web sitesi olan Soap2day  , yönlendirmeler ancak daha az reklam dezavantajına sahiptir.

Soap2day - KONU REHBERİ

4. Güneş filmleri

Solar filmler,  gurur verici ve kullanımı kolay bir arayüze sahip Soap2day web sitesine başka bir alternatiftir. İstediğiniz ülkeyi ve türü seçmek için „Filtre“ seçeneğini kullanabilirsiniz. 

Soap2day gibi programa en son kaldığınız yerden başlamanın rahatlığını da sağlar.

Tek dezavantajı, tüm ücretsiz siteler gibi, diğer tanıtım sitelerine çok sayıda yönlendirme olabilir.

Güneş filmleri - KONU KILAVUZU

5. Evet, filmler

Evet Filmler arayüzü   Soap2day ve Solar filmlerine benzer, ana sayfada ilk olarak anahtar kelime arama seçeneği ile koleksiyon araması daha kolay hale getirildi. 

Farklı türler, ülkeler veya TV şovları arasından seçim yapabilirsiniz. Tamamen IMDB’de en çok oy alan veya trend olan şovlara ayrılmış bir kategori var. 

Yes filmleri web sitesinde gezinirken  ,  yukarıda bahsedilen ücretsiz web sitelerinin aksine daha az yönlendirme ve reklamla karşılaşacaksınız. 

Evet Filmleri - KONU REHBERİ
TOPIK Eksiksiz Kılavuz - Bireysel Çalışma Paketi BX0121

TOPIK testinin yapısını, başvuru sürecini, geçilecek seviyeler ve puanları vb. anlamak için lütfen şu sayfalara bakın:

  1. TOPIK: Eksiksiz Kılavuz   ve   2. TOPIK Düzeyleri ve Geçme Notları  . TOPIK GUIDE Mock Testleri ile online olarak da pratik yapabilirsiniz    .

TOPIK sınavına ilk kez giriyorsanız veya daha yüksek bir seviyeyi geçmek için puanınızı yükseltmek istiyorsanız, Tam TOPIK Kılavuzu – Kendi Kendine Çalışma Paketini almanızı önemle tavsiye ederiz    . TOPIK testinde mükemmel puan almanız için ihtiyacınız olan her şeye sahip bir dijital çalışma paketidir: cevap kağıtları, dilbilgisi ve kelime bilgisi çalışma materyali, testin yapısını açıklayan video eğitimleri, bunları çözmek için stratejiler ve çok daha fazlasını içeren önceki tüm TOPIK kağıtları. . Bu çalışma paketi hakkında daha fazla ayrıntıyı BURADAN kontrol edebilirsiniz    .

6. Yeni Asya TV’si

New Asian TV,  dramaları çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izlemek için başka bir web sitesidir. 

Çok fazla sorun yaşamadan eğlenmek için en sevdiğiniz dramayı bulabilirsiniz. Temel olarak, cihazlarınıza da indirebileceğiniz yüksek kaliteli ve modaya uygun dramaları kapsar. 

Birçok reklam veya yönlendirme olmadan, bu web sitesi çok daha kullanıcı dostu ve kullanıcı dostudur. 

Bu platformun öne çıkan özelliği, her şovun altındaki yorum özelliğidir. Deneyimlerinizi paylaşabilir veya insanlarla iyi bağlantılar kurabilirsiniz.

Newasian TV - KONU REHBERİ

7. hulu

Hulu  ücretli abonelik tabanlı bir web sitesidir. Tüm yüksek kaliteli içeriğe erişmek için mükemmel bir merkez arıyorsanız, o zaman  Hulu  sizin için uygun olacaktır. İçeriğin çoğu için hem ses hem de video kalitesi olağanüstü. 

Bu platformu kullanmanın en iyi yanı, platformu test etmek için 30 günlük ücretsiz hizmetin ardından abonelik planının kolayca iptal edilebilmesidir. 

Hulu  bazı ülkelerde mevcut olmadığından ve Netflix ve Amazon Prime gibi diğer ücretli akış sitelerinde bulunan içerik mevcut olmadığından  bazı sınırlamalar olabilir  . Hulu,  esas olarak Fox ve CBS gibi geleneksel TV akış kanallarını sunmaya odaklanır. 

HULU - KONU REHBERİ

8.Viki

Viki,  Asya şovları ve şovlarıyla ilgileniyorsanız, gidilecek başka bir harika platform. Ücretsiz veya ücretli görüntüleme seçenekleri olabilen çok çeşitli telif hakkıyla korunan Korece içerik sunar. 

Viki’nin ücretli müşteriler için en iyi yaptığı şey   , yukarıda belirtilen ücretsiz web sitelerinde görülebilen reklamlardan ve uygunsuz yönlendirmelerden kurtulmaktır. Web sitesi birden çok dilde erişime açıktır. İçerik, birden fazla geleneksel İngilizce dilinde mevcut olan altyazılarla %100 güvenlidir. 

Viki,  dil öğrenme özelliği ile Kore dilini öğrenmek için bir araç olarak da kullanılabilir. 

Tek dezavantajı, içeriğin tamamen ücretsiz olmaması ve ücretsiz listede gösterilenin ötesindeki içerik için ödeme yapmanız gerekmesidir. 

VİKİ - KONU REHBERİ

9.Netflix

Netflix  , net altyazılı çok çeşitli Kore dizileri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere yüksek kaliteli bir hizmet sunuyor. Dünya çapında milyonlarca kişi onu en popüler akış web sitesi olarak kullanıyor. Netflix  ise çevrimdışı izleme olanakları sunuyor.

Netflix’in dezavantajı,  Korece içeriği izlemenin aylık bir abonelik ücreti gerektirmesidir. Korece içerik yelpazesi sınırlıdır ve büyük ölçüde erişilebildiği ülkeye bağlıdır. Güney Kore’de bulunan tüm Kore dizileri ve filmleri ABD’de mevcut olmayabilir. 

Tüm içeriğe erişmenin diğer yolu, Surfshark  veya  Express VPN gibi ücretli bir VPN hizmeti kullanmaktır   ; bu, çoğu kişi için çok fazla sorun olabilir.

Netflix - KONU REHBERİ

10.youtube

Dünyanın en büyük video koleksiyonu olan YouTube, dünyanın dört bir yanından Kore dizilerini ve diğer eğlence akışlarını izlemek için güvenli bir yerdir. YouTube’un altyazı özelliğini kullanarak Kore dizilerini İngilizce altyazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca, KBS World TV  vb.  gibi çeşitli ücretsiz Kore yayın kanallarını içerir. 

Hem ücretsiz hem de premium telif hakkıyla korunan Kore drama dizileri bu platformda mevcuttur.

Tek dezavantajı, burada ve orada YouTube reklamlarının can sıkıcı olması, bu da biraz rahatsızlığa neden olabilir. 

Bu yazıda Kore dizilerini ve filmlerini izlemek için en iyi web sitelerinden bahsediyoruz.