Ücretsiz Netflix Hesapları ve Şifreleri

Ücretsiz Netflix Hesapları ve Şifreleri

Ücretsiz Netflix Hesapları: 2022’de Netflix girişleri ve şifreleri için ücretsiz kimliklerin listesini buradan kontrol edebilirsiniz: Netflix, en büyük OTT platformudur ve dünya çapında milyonlarca aktif ziyaretçiye sahiptir, yalnızca mevcut olan birçok popüler film ve TV dizisi sunmaktadır. platformunuz. Film veya dizi izlemek istiyorsanız, ücretsiz olarak edinilemeyen aktif bir Netflix hesabınızın olması gerekir. Ancak endişelenmeyin, her zaman düzeltmenin bir yolu vardır ve ücretsiz Netflix hesapları almak için tüm ipuçları ve püf noktaları, yasal çalışma yöntemi ve 2022 için ücretsiz premium Netflix hesapları listesi dahil olmak üzere burada bahsettik.

Ücretsiz Netflix Hesapları ve Şifreleri

2023 için ücretsiz Netflix hesabı ve şifresi

Tamamen ücretsiz bir Netflix oturum açma kimliği ve şifresi istiyorsanız veya ücretsiz bir Netflix hesabı almanın meşru bir yolunu öğrenmek istiyorsanız doğru sayfaya geldiniz. Web sitemizin (uppolice.org) en büyük olumlu yanı, Netflix hesabı oluşturmak için herhangi bir hack programı veya sınırsız hesap oluşturucuyu tanıtmamamızdır. Bu sayfadaki tüm yöntemler ve hesap listesi %100 geçerli ve doğrulanmıştır.


Netflix hesaplarındaki geçerli Telegram sayfalarından, sosyal ağlardan (Facebook, Instagram, reddit) veri topluyoruz ve ayrıca temelden ücretsiz premium planlara kadar rastgele Netflix hesabı eşantiyonları düzenleyen en büyük ekibimiz var.

Tüm bilgileri topluyoruz ve testler yaptıktan sonra bu sayfada sağlanan bilgilerin kullanıcılarımız için %100 güvenli ve meşru olduğundan emin oluyoruz. Netflix’in kendisi, şartlar ve koşullarda bir Netflix premium hesabını aynı anda 5 kullanıcıyla paylaşabileceğimizden bahsetmiştir, bu nedenle lütfen bu siteyi endişelenmeden takip edin ve Kasım 2022 ayı için yeni Netflix hesaplarının keyfini çıkarın.

2023 İçin Ücretsiz Netflix Premium Hesap Kimliği ve Şifresi

Netflix, Inc. bir Amerikan abonelik akış hizmeti ve prodüksiyon şirketidir. 29 Ağustos 1997’de kullanıma sunulan bu platform, dağıtım anlaşmaları yoluyla bir film ve televizyon dizileri kitaplığının yanı sıra Netflix Originals olarak bilinen kendi yapımlarını sunar. İşte en son ücretsiz Netflix hesaplarının tam bir listesi ve buradan neler alabileceğinize dair bir genel bakış:

uygulamanın adıNetflix
yıl2022-2023
AyKasım 2022
Yeni hesaplar eklendiBugün
FAYDALARÜcretsiz Netflix Hesapları ve Şifresi
resmi sitenetflix.com
desteklenen platformAndroid veya IOS cihazı

2023’ye Kadar Ücretsiz Netflix Hesapları Nasıl Alınır – Yasal Yollar

İçeriğin bu bölümünde, ücretsiz bir Netflix premium hesabı veya herhangi bir plan almanın tüm olası yollarını tartışacağız. Burada bahsedilen yöntem %100 yasaldır ve bu makaleyi güncellerken ekibimiz tarafından doğrulanmıştır.

 1. T-Mobile Aboneleri Ücretsiz NetFlix Hesabı Ediniyor:  T-Mobile, Alman telekomünikasyon şirketi Deutsche Telekom AG’nin mobil iletişim yan kuruluşlarının kullandığı marka adıdır. En son güncellemeden itibaren NetFlix ile çalışır ve T-mobile planlarınıza ve aboneliğinize bağlı olarak hizmetlerinin ücretsiz, temel, standart veya premium planlarını sunar. (Marka ayrıca Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Polonya, Romanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de faaliyet göstermektedir.)
 2. Xfinity kullanıcıları ayrıca ücretsiz bir Netflix hesabına sahip olur:    Xfinity, tüketicilere kablolu TV, İnternet, telefon, kablosuz ve daha fazlasını pazarlamak için kullanılan bir telekomünikasyon şirketidir. Ayrıca şu anda premium veya temel Netflix veya Xfinity paketinize bağlı olarak herhangi bir plan sunmaktadır.
 3. Airtel ve Jio kullanıcıları ayrıca ücretsiz bir Netflix hesabına sahip olur:  Bu, Hindistan’da veya Airtel ve Jio mobil SIM ağ şirketinin hizmetinin sunulduğu herhangi bir ülkede ikamet edenler içindir. Ayrıca, mevcut mobil yüklemenizle birlikte ücretsiz bir Netflix premium planı sunar. Planları, bu paketle birlikte ücretsiz Netflix’i içerdikleri resmi web sitesinde kontrol edebilirsiniz.
 4. Deneme sürümü ile bir veya iki aylık ücretsiz Netflix aboneliği:  Deneme sürümünü seçerseniz 2 aya kadar ücretsiz Netflix aboneliği de alabilirsiniz. Aşağıda belirtilen bir sonraki ücretsiz aboneliğin nasıl alınacağına ilişkin süreci tamamlayın
 5. Netflix hesabınızı arkadaşlarınızla paylaşın:  Netflix ayrıca bir hesapta 5 kullanıcılı ekranlar sunar, böylece hesabınızı 4 arkadaşınızla paylaşabilir ve aylık veya yıllık Netflix planınızı azaltabilirsiniz.
 6. Ücretsiz Netflix Hesap Paylaşım Sitesi:  Dünya çapında birçok kullanıcı hesaplarını bizimle ve ayrıca farklı Netflix Telegram gruplarında paylaşıyor. Bu sayfada, günlük olarak güncellenen tüm tam işlevli Netflix oturum açma kimliklerini ve şifrelerini ve etkin hesapları listeledik.
 7. Yorum kutusundan ücretsiz netflix hesabı alın –  Netflix hesabında boş alan varsa, kullanıcı adını ve şifresini de yorum bölümünde paylaşabilir. Netflix’in izin verdiği gibi, her kullanıcı hiçbir ek ücret ödemeden 4 profil oluşturabilir.
 8. Günlük Olarak En Son Güncellenen Netflix Hesap Listesini Kontrol Edin:  Bu sayfada ayrıca ekibimiz, aşağıdaki tabloda hesapları ve şifreleri belirtilen, kullanılmayan premium Netflix hesaplarını da günlük olarak günceller.

Ücretsiz Netflix Premium Hesaplarının Listesi (Kasım 2023)

Burada, bu makalenin güncellendiği sırada çalışan girişlere sahip yeni Netflix hesaplarından bahsediyoruz. Tek bir hesap aynı anda yalnızca 5 kullanıcıyla paylaşımda bulunabileceğinden, lütfen bu hesapları mümkün olan en kısa sürede kullanın. Aşağıda listelenen hesaplardan herhangi birinde bir hata varsa, bunun nedeni maksimum kullanıcı sayısına ulaşılmış olmasıdır ve bu, hesaba başka bir kullanıcının giriş yaptığı anlamına gelir. Bu tablo günlük olarak güncellenmektedir, bu nedenle ücretsiz bir Netflix premium hesabı almak için bu sayfaya yer işareti koymayı veya düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Ücretsiz Netflix Hesabı ve Şifresi Eylül ve Ekim 2023 (Tamamen Çalışıyor)

Bu tablo, günlük olarak güncellenen ve bu makalenin güncellendiği tarihte ekibimiz tarafından doğrulanan ücretsiz Netflix premium hesaplarını göstermektedir.

e-postaŞifre
netflixmania2@mail.comitechhacks.com
mattsirois20@gmail.comitechhacks.com
remaclefamily@gmail.comtrafo merkezi 232
nataliya.herus@gmail.com17737271888
ijuvota@gmail.comcdefgahc
nandy0489@gmail.comağ geçitleriTc
jrrllicey@hotmail.com123456
tjs1966@gmail.commobry2
kistymae@aol.com  Sofos
mytriolk.rubix@gmail.comBen sadece 1 $
nhom874384738@gmail.com1564565
gfieldma1001@hotmail.com051201
taras.vest@hotmail.comnetflixpass
genie_kish@bellsouth.netbenjamin03

Ücretsiz Netflix Premium Hesapları (Güncellenmiş Liste)

e-postaşifreler
nataliya.herus@gmail.com17737271888
jrrllicey@hotmail.com123456
ijchuvota@gmail.comcdefgahc
geeks966@gmail.comdanbrown2
nandy0489@gmail.comağ geçitleriTc
mytriolk.rubix@gmail.comBen sadece 1 $
kistymaelo@aol.comSofos
genie_kishna@bellsouth.netnetflix
pattyright2000@yahoo.comücretsiz netflix
mattsirois20@gmail.comücretsiz netflix

Daha fazla hesap güncelleniyor…

NOT: Herhangi bir hesaba erişemiyorsanız, bu onun sahte olduğu anlamına gelmez. Hesap başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyor olabilir. Bu yüzden bir an önce bu hesabı kullanmaya çalışın çünkü bu ücretsiz hesabın avantajlarından başka biri yararlanacaktır.

En son eklenen Netflix hesapları

Burada, kullanıcıların Telegram gruplarında ve birçok sosyal ağda paylaştığı birkaç hesabımız var. Hesap listesi manuel olarak eklenir, yeni hesapları toplamak için herhangi bir hack yazılımı veya hesap oluşturucu kullanmıyoruz. Netflix’te film veya dizileri ücretsiz olarak izlemek için de bu hesabı kullanabilirsiniz:

gelir hesabıhesap şifresi
abrammer1973@gmail.comyönetim kurulu 2007
hmubia@yahoo.fr1 Suikastçı
kapo.kapo@docomo.ne.jpkaho0610
mazoir.contatos@gmail.comköprü @ 2020
trostfamily@aol.comKarlı2010!
maisa.amaral@hotmail.com04012016 oku
mariaenolan@hotmail.comCillian2010!
bone175@hotmail.comasd190977
lorenzojouain@hotmail.frmatematik49
mackengang@hotmail.comlucy3114
jbdouthit@yahoo.comtoyota63
claudiu_gun@yahoo.comvaleniagra2010
mateus.tolentino@hotmail.commnc12345
priscillasouza5@gmail.com23062006
Coufilip.nolervik@hotmail.comhava tabancası91
leorigato84@gmail.com260074 aslan
trolldad2010@hotmail.esZırh oyunları2010
leorigato84@gmail.com260074 aslan
sh_eagles@naver.comakrnakrn1
rufyrules@yahoo.caüçüz3
newtothis83@live.cayeni bir şifre1
angomes@thc.on.ca3 Aralık
ashleysia@yahoo.com.sgaşk0129
kaba_viska@yahoo.canashe1q
dchretien@aqis-iqdi.qc.caÇikolata
aliabdul.nasir.84@shaw.camarium4531
ctja@nb.sympatico.cajasonbuddy
hemşirefromtwu@gmail.comemmamac10
ailenei.cezar13@gmail.comtrentigrana1
agha.maisam@gmail.com12 Kasım 1985 @
gcolucci@arterrabio.it19 beş
eliwood83@yahoo.comfayans8329
alfonsoguerra55@gmail.comHernandez201426
prathapb1994@gmail.com:vijiPTP94

Yakında daha fazla hesap eklenecek

 Bir aylık ücretsiz Netflix aboneliği nasıl alınır?

Ayrıca, aşağıdaki adımları izleyerek deneme sürümüne erişerek bir aylık Netflix premium aboneliğini tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu ücretsiz deneme herhangi bir ücret talep etmez, dolayısıyla daha fazla aylık ücretsiz üyelik almak için birden fazla hesap oluşturmak üzere bu yöntemi hesap başına bir kez kullanabilirsiniz:

Not: Kredi kartınız olmadan bir aylık ücretsiz Netflix denemesi alamazsınız.

 1. Netflix uygulamasını Android veya IOS cihazınıza yükleyin; aksi halde netflix.com’u bir PC/Mac/mobil tarayıcıda açın
 2. Ana sayfada, hızlı bir başlangıç ​​için geçerli e-posta adresinizi girin ve ardından planınızı seçin (Mobil, Temel, Standart, Premium)
 3. Ödeme seçeneğini ayarlayın (kredi kartı: Visa/American Express/Mastercard) veya sonradan ödenmiş fatura
 4. Kart bilgilerinizi girin
 5. Tebrikler! Seçtiğiniz herhangi bir planın bir aylık ücretsiz deneme süresine hak kazanırsınız

1 veya 2 aylık deneme süresinin ardından (bulunduğunuz yere bağlı olarak) aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu şekilde, hiçbir şey ödemeden ücretsiz bir premium plan alacaksınız.

2023 İçin Ücretsiz Netflix Premium Hesap Oluşturucu

Bir Netflix hesap oluşturma yazılımı veya web sitesi arıyorsanız, internette size ücretsiz Netflix hesapları sağlayabilecek böyle bir web sitesi veya uygulama türü olmadığını açıklıyoruz. Birisi APK veya Netflix hesap oluşturucu web sitesi hakkında şikayette bulunduysa, bu, sizi kandırdıkları veya bilgisayarınıza veya herhangi bir cihaza gerçekten zarar verecek kötü niyetli bir web sitesine veya yazılıma gönderdikleri anlamına gelir.

Bir Netflix hesabı oluşturamadığımız için hizmetimize ilişkin incelemelerin bu tür web sitelerine dahil edilmemesini önemle rica ediyoruz. Yukarıda belirtilen tüm hesaplar %100 yasaldır ve Telegram’daki veya kişisel gruplarımızdaki çeşitli kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Netflix hileli mod apk’yı indirin

Birçok kişinin internette Netflix apk’sini hacklemek veya değiştirmek istediğini yineliyoruz. Herhangi bir film veya dizi izlemek için giriş yapılması gerektiğinden Netflix hesabını hacklemek de mümkün değildir. Dolayısıyla, bir oturum açma hesabınız yoksa, hack uygulaması veya NetFlix kullanmak bile işe yaramaz.

Feragatname:   Sitemiz herhangi bir hack veya jeneratör paylaşmaz. Bu sayfada belirtilen tüm bilgiler kullanım anında %100 güvenlidir.