Bezplatné účty a hesla Netflix

Bezplatné účty a hesla Netflix

Bezplatné účty Netflix: Zde si můžete prohlédnout seznam bezplatných ID pro přihlášení a hesla Netflix v roce 2023: Netflix je největší platforma OTT a má miliony aktivních návštěvníků po celém světě, nabízí mnoho oblíbených filmů a televizních seriálů, které jsou dostupné pouze na vaší platformě. Pokud chcete sledovat filmy nebo televizní seriály, musíte mít aktivní účet Netflix, který nelze získat zdarma. Ale nebojte se, vždy existuje způsob, jak to opravit, a my jsme to zde zmínili, včetně všech tipů a triků, jak získat bezplatné účty Netflix, legitimní způsob práce a seznam bezplatných prémiových účtů Netflix pro rok 2023.

Účty a hesla Netflix zdarma

Zdarma účet a heslo Netflix pro rok 2023

Pokud chcete zcela zdarma přihlašovací ID a heslo Netflix nebo chcete znát legitimní způsob, jak získat bezplatný účet Netflix, pak jste na správné stránce. Největší pozitivní bod naší webové stránky (uppolice.org) je, že nepropagujeme žádný hackovací program ani neomezený generátor účtů pro vytvoření účtu Netflix. Všechny metody a seznam účtů na této stránce jsou 100% platné a ověřené.


Shromažďujeme data z platných stránek telegramu na účtech Netflix, sociálních sítích (Facebook, Instagram, reddit) a také máme náš největší tým, který organizuje náhodné dárky pro účty Netflix od základních až po bezplatné prémiové plány.

Shromažďujeme všechny informace a po provedení testů zajišťujeme, že informace uvedené na této stránce jsou pro naše uživatele 100% bezpečné a legitimní. Samotný Netflix ve smluvních podmínkách uvedl, že můžeme sdílet prémiový účet Netflix s 5 uživateli současně, takže prosím sledujte tento web bez obav a užijte si nové účty Netflix na měsíc listopad 2022.

ID a heslo prémiových účtů Netflix zdarma pro rok 2023

Společnost Netflix, Inc. je americká předplatitelská streamovací služba a produkční společnost. Spuštěna 29. srpna 1997 a nabízí knihovnu filmů a televizních seriálů prostřednictvím distribučních dohod a také vlastní produkci, známou jako Netflix Originals. Zde je úplný přehled nejnovějších bezplatných účtů Netflix a přehled toho, co zde můžete získat:

Název aplikaceNetflix
let2022–2023
Měsíclistopadu 2022
Byly přidány nové účtyTento den
VÝHODYBezplatné účty a heslo Netflix
oficiální stránkanetflix.com
podporovaná platformaZařízení Android nebo IOS

Jak získat bezplatné účty Netflix do roku 2023 – legitimní způsoby

V této části obsahu probereme všechny možné způsoby, jak získat zdarma prémiový účet Netflix nebo jakýkoli plán. Zde uvedená metoda je 100% legitimní a ověřená naším týmem v době aktualizace tohoto článku.

 1. Předplatitelé T-Mobile získají bezplatné účty NetFlix:  T-Mobile je obchodní značka, kterou používají dceřiné společnosti pro mobilní komunikaci německé telekomunikační společnosti Deutsche Telekom AG. Od nejnovější aktualizace funguje s NetFlix a nabízí bezplatné, základní, standardní nebo prémiové plány svých služeb v závislosti na vašich plánech a předplatném T-mobile. (Značka je aktivní také v České republice, Nizozemsku, Polsku, Rumunsku a Spojených státech.)
 2. Uživatelé Xfinity také získají bezplatný účet Netflix:    Xfinity je telekomunikační společnost, která spotřebitelům prodávala kabelovou televizi, internet, telefon, bezdrátové připojení a další. V současné době také nabízí prémiový nebo základní Netflix nebo jakýkoli plán v závislosti na vašem balíčku Xfinity.
 3. Uživatelé Airtel a Jio také získají bezplatný účet Netflix:  Toto je pro obyvatele Indie nebo jakékoli země, kde je k dispozici služba mobilní SIM sítě Airtel a Jio. Nabízí také bezplatný prémiový plán Netflix s vaším stávajícím dobíjením mobilního telefonu. Plány si můžete zkontrolovat na oficiálních stránkách, kde s tímto balíčkem zahrnují bezplatný Netflix.
 4. Jeden nebo dva měsíce bezplatného předplatného Netflixu se zkušební verzí:  Pokud si vyberete zkušební verzi, můžete také získat až 2 měsíce bezplatného předplatného Netflixu. Dokončete níže uvedený postup, jak získat další bezplatné předplatné
 5. Sdílejte svůj účet Netflix se svými přáteli:  Netflix také nabízí obrazovky pro 5 uživatelů v jednom účtu, takže můžete svůj účet sdílet se 4 dalšími přáteli a snížit svůj měsíční nebo roční plán Netflix.
 6. Bezplatný web pro sdílení účtu Netflix:  Mnoho uživatelů po celém světě s námi sdílí své účty a také v různých skupinách Netflix Telegram. Na této stránce jsme uvedli všechna plně funkční přihlašovací ID a hesla Netflix a aktivní účty, které jsou denně aktualizovány.
 7. Získejte bezplatný účet netflix v poli komentářů –  Pokud má někdo na svém účtu netflix volné místo, může také sdílet své přihlašovací jméno a heslo v sekci komentářů. Jak Netflix umožňuje, každý uživatel si může bez dalších nákladů vytvořit 4 profily.
 8. Zkontrolujte nejnovější denně aktualizovaný seznam účtů Netflix:  Na této stránce náš tým také aktualizuje denně nepoužívané prémiové účty Netflix, jejichž účty a hesla jsou uvedeny níže v tabulce níže.

Seznam bezplatných prémiových účtů Netflix (listopad 2023)

Zde zmiňujeme nové účty Netflix s přihlašovacími údaji, které fungují v době aktualizace tohoto článku. Použijte tyto účty co nejdříve, protože jeden účet může sdílet pouze s 5 uživateli najednou. Pokud některý z níže uvedených účtů obsahuje chybu, je to proto, že bylo dosaženo maximálního počtu uživatelů, což znamená, že je k účtu přihlášen jiný uživatel. Tato tabulka je denně aktualizována, takže si nezapomeňte tuto stránku uložit do záložek nebo ji pravidelně navštěvovat, abyste získali prémiový účet Netflix zdarma.

Bezplatný účet Netflix a heslo září a říjen 2023 (plně funkční)

Tato tabulka ukazuje bezplatné prémiové účty Netflix, které jsou denně aktualizovány a ověřovány naším týmem v době aktualizace tohoto článku.

E-mailemHeslo
netflixmania2@mail.comitechhacks.com
mattsirois20@gmail.comitechhacks.com
remaclefamily@gmail.comrozvodna 232
nataliya.herus@gmail.com17737271888
ijuvota@gmail.comcdefgahc
nandy0489@gmail.combrányTc
jrrllicey@hotmail.com123456
tjs1966@gmail.commobry2
kistymae@aol.com  Sophos
mytriolk.rubix@gmail.comJáPouze 1 $
nhom874384738@gmail.com1564565
gfieldma1001@hotmail.com051201
taras.vest@hotmail.comnetflixpass
genie_kish@bellsouth.netbenjamín03

Bezplatné prémiové účty Netflix (aktualizovaný seznam)

E-mailemhesla
nataliya.herus@gmail.com17737271888
jrrllicey@hotmail.com123456
ijchuvota@gmail.comcdefgahc
geeks966@gmail.comhnědohnědá2
nandy0489@gmail.combrányTc
mytriolk.rubix@gmail.comJáPouze 1 $
kistymaelo@aol.comSophos
genie_kishna@bellsouth.netnetflix
pattyright2000@yahoo.comfreenetflix
mattsirois20@gmail.comfreenetflix

Aktualizace dalších účtů…

POZNÁMKA: Pokud nemáte přístup k žádnému účtu, neznamená to, že je falešný. Účet může být používán jiným uživatelem. Zkuste tedy tento účet používat co nejdříve, protože výhody tohoto bezplatného účtu využije někdo jiný.

Nejnovější nedávno přidané účty Netflix

Zde máme několik účtů, které uživatelé sdíleli ve skupinách Telegram a mnoha sociálních sítích. Seznam účtů je přidán ručně, ke shromažďování nových účtů nepoužíváme žádný hackovací software ani generátor účtů. Tento účet můžete také použít ke sledování filmů nebo seriálů na Netflixu zdarma:

příjmový účetheslo k účtu
abrammer1973@gmail.comdeska 2007
hmubia@yahoo.fr1 zabijáci
kapo.kapo@docomo.ne.jpkaho0610
mazoir.contatos@gmail.commost@2020
trostfamily@aol.comKarli2010!
maisa.amaral@hotmail.com04012016 přečteno
mariaenolan@hotmail.comCillian2010!
bones175@hotmail.comasd190977
lorenzojouain@hotmail.frmatematika49
mackengang@hotmail.comlucy3114
jbdouthit@yahoo.comtoyota 63
claudiu_gun@yahoo.comvaleniagra2010
mateus.tolentino@hotmail.commnc12345
priscillasouza5@gmail.com23062006
Coufilip.nolervik@hotmail.comvzduchová pistole 91
leorigato84@gmail.com260074 leo
trolldad2010@hotmail.esArmorgames 2010
leorigato84@gmail.com260074 leo
sh_eagles@naver.comakrnakrn1
rufyrules@yahoo.catrojčata 3
newtothis83@live.canové heslo 1
angomes@thc.on.ca3. prosince
ashleysia@yahoo.com.sgláska0129
rude_viska@yahoo.canashe1q
dchretien@aqis-iqdi.qc.caČokoláda
aliabdul.nasir.84@shaw.camarium4531
ctja@nb.sympatico.cajasonbuddy
sestrafromtwu@gmail.comemmamac10
ailenei.cezar13@gmail.comtrentigrana1
agha.maisam@gmail.com12. listopadu 1985 @
gcolucci@arterrabio.it19 pět
eliwood83@yahoo.comdlaždice8329
alfonsoguerra55@gmail.comHernandez201426
prathabb1994@gmail.com:vijiPTP94

Brzy budou přidány další účty

 Jak získat předplatné Netflix na měsíc zdarma

Můžete také získat měsíční prémiové předplatné Netflix zcela zdarma přístupem ke zkušební verzi pouze podle níže uvedených kroků. Tato bezplatná zkušební verze neúčtuje žádné peníze, takže tuto metodu můžete použít jednou na účet a vytvořit si více účtů a získat další měsíce bezplatného členství:

Poznámka: Bez kreditní karty nebudete moci získat měsíční bezplatnou zkušební verzi Netflixu.

 1. Nainstalujte si aplikaci Netflix do zařízení Android nebo IOS; jinak otevřete netflix.com v prohlížeči PC/Mac/mobilu
 2. Na domovské stránce zadejte svou platnou e-mailovou adresu pro rychlý začátek a poté vyberte svůj tarif (mobilní, základní, standardní, prémiový)
 3. Nastavte možnost platby (kreditní karta: Visa/American Express/Mastercard) nebo fakturu s následnou úhradou
 4. Zadejte údaje o své kartě
 5. Gratulujeme! Máte nárok na měsíční bezplatnou zkušební verzi libovolného tarifu, který jste si vybrali

Po 1 nebo 2 měsíčním zkušebním období (v závislosti na vaší lokalitě) můžete předplatné zrušit. Tímto způsobem získáte bezplatný prémiový plán, aniž byste cokoli platili.

Zdarma Netflix Premium Account Generator pro rok 2023

Pokud hledáte software nebo web generátoru účtů Netflix, vysvětlujeme, že na internetu není k dispozici žádný takový typ webu nebo aplikace, který by vám mohl poskytnout bezplatné účty Netflix. Pokud někdo podal stížnost na webovou stránku APK nebo generátor účtu Netflix, znamená to, že vás právě oklamal nebo poslal na škodlivý web nebo software, který skutečně poškodí váš počítač nebo jakékoli zařízení.

Důrazně žádáme, aby recenze naší služby nebyly zahrnuty na těchto typech webových stránek, protože nemůžeme vytvořit účet Netflix. Všechny výše uvedené účty jsou 100% legitimní a poskytují je různí uživatelé na telegramu nebo v našich osobních skupinách.

Stáhněte si Netflix hack mod apk

Opakujeme, že mnoho lidí se snaží hacknout nebo upravit Netflix apk na internetu. Hacknutí účtu Netflix také není možné, protože ke sledování jakéhokoli filmu nebo seriálu je vyžadováno přihlášení. Pokud tedy nemáte přihlašovací účet, nebude fungovat ani použití aplikace hack nebo NetFlix.

Prohlášení:   Naše stránky nesdílí žádný druh hacku nebo generátoru. Všechny informace uvedené na této stránce jsou v době použití 100% bezpečné.