Darmowe konta i hasła Netflix

Darmowe konta i hasła Netflix

Darmowe konta Netflix: Tutaj możesz sprawdzić listę bezpłatnych identyfikatorów dla loginów i haseł Netflix w 2024 roku: Netflix jest największą platformą OTT i ma miliony aktywnych użytkowników na całym świecie, oferuje wiele popularnych filmów i seriali telewizyjnych, które są dostępne tylko na Twoja platforma. 

Jeśli chcesz oglądać filmy lub seriale, musisz mieć aktywne konto Netflix, którego nie można uzyskać za darmo. Ale nie martw się, zawsze istnieje sposób, aby to naprawić i wspomnieliśmy o tym tutaj, w tym wszystkie wskazówki i sztuczki, aby uzyskać bezpłatne konta Netflix, legalny sposób pracy oraz listę bezpłatnych kont premium Netflix na 2023 rok.

Darmowe konto Netflix i hasło na 2024 rok

Jeśli potrzebujesz całkowicie darmowego identyfikatora logowania i hasła Netflix lub chcesz poznać legalny sposób na uzyskanie bezpłatnego konta Netflix, to trafiłeś na właściwą stronę. Największą zaletą naszej witryny (uppolice.org) jest to, że nie promujemy żadnego programu hakerskiego ani generatora nieograniczonej liczby kont w celu utworzenia konta Netflix. Wszystkie metody i lista kont na tej stronie są w 100% ważne i zweryfikowane.


Gromadzimy dane z ważnych stron Telegrama na kontach Netflix, w sieciach społecznościowych (Facebook, Instagram, reddit), a także nasz największy zespół organizuje losowe prezenty na konta Netflix, od podstawowych do bezpłatnych planów premium.

Zbieramy wszystkie informacje i po przeprowadzeniu testów zapewniamy, że informacje podane na tej stronie są w 100% bezpieczne i zgodne z prawem dla naszych użytkowników. Sam Netflix wspomniał w warunkach, że możemy dzielić konto premium Netflix z 5 użytkownikami jednocześnie, więc śledź tę stronę bez obaw i ciesz się nowymi kontami Netflix w listopadzie 2023 r.

Bezpłatny identyfikator konta Netflix Premium i hasło na rok 2024

Netflix, Inc. to amerykańska firma oferująca subskrypcyjny serwis streamingowy i firmę produkcyjną. Uruchomiony 29 sierpnia 1997 r., oferuje bibliotekę filmów i seriali telewizyjnych w ramach umów dystrybucyjnych, a także własne produkcje, znane jako Netflix Originals. Oto pełny przegląd najnowszych bezpłatnych kont Netflix i przegląd tego, co możesz tu uzyskać:

Nazwa aplikacjiNetflixa
Lata2022-2023
Miesiąclistopad 2022 r
Dodano nowe kontaTen dzień
KORZYŚCIDarmowe konta Netflix i hasło
oficjalna stronanetflix.com
obsługiwana platformaUrządzenie z systemem Android lub iOS

Jak zdobyć bezpłatne konta Netflix do 2024 r. – legalne sposoby

W tej części treści omówimy wszystkie możliwe sposoby uzyskania darmowego konta premium Netflix lub dowolnego planu. Wspomniana tutaj metoda jest w 100% uzasadniona i zweryfikowana przez nasz zespół w momencie aktualizacji tego artykułu.

 1. Abonenci T-Mobile otrzymują bezpłatne konta NetFlix:  T-Mobile to marka używana przez spółki zależne niemieckiej firmy telekomunikacyjnej Deutsche Telekom AG zajmujące się komunikacją mobilną. Od najnowszej aktualizacji współpracuje z NetFlix i oferuje bezpłatne, podstawowe, standardowe lub premium plany swoich usług w zależności od twoich planów i abonamentu T-mobile. (Marka jest również aktywna w Czechach, Holandii, Polsce, Rumunii i Stanach Zjednoczonych.)
 2. Użytkownicy Xfinity otrzymują również bezpłatne konto Netflix:    Xfinity to firma telekomunikacyjna, która sprzedawała klientom telewizję kablową, Internet, telefon, sieć bezprzewodową i nie tylko. Obecnie oferuje również premium lub podstawowy Netflix lub dowolny plan w zależności od pakietu Xfinity.
 3. Użytkownicy Airtel i Jio otrzymują również bezpłatne konto Netflix:  jest ono przeznaczone dla mieszkańców Indii lub dowolnego kraju, w którym dostępna jest usługa sieci komórkowej SIM firmy Airtel i Jio. Oferuje również bezpłatny plan premium Netflix z istniejącym doładowaniem telefonu komórkowego. Możesz sprawdzić plany na oficjalnej stronie internetowej, gdzie zawierają bezpłatny Netflix z tym pakietem.
 4. Jeden lub dwa miesiące bezpłatnej subskrypcji Netflix z wersją próbną:  Możesz także uzyskać do 2 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Netflix, jeśli wybierzesz wersję próbną. Dokończ proces, jak uzyskać następną bezpłatną subskrypcję, o której mowa poniżej
 5. Udostępnij swoje konto Netflix znajomym:  Netflix oferuje również ekrany dla 5 użytkowników na jednym koncie, dzięki czemu możesz udostępniać swoje konto 4 innym znajomym i zmniejszyć miesięczny lub roczny plan Netflix.
 6. Bezpłatna witryna do udostępniania kont Netflix:  Wielu użytkowników na całym świecie udostępnia swoje konta nam, a także w różnych grupach Netflix Telegram. Na tej stronie wymieniliśmy wszystkie w pełni funkcjonalne identyfikatory logowania i hasła Netflix oraz aktywne konta, które są codziennie aktualizowane.
 7. Zdobądź bezpłatne konto Netflix w polu komentarza –  Jeśli ktoś ma wolne miejsce na swoim koncie Netflix, może również udostępnić swój login i hasło w sekcji komentarzy. Jak pozwala Netflix, każdy użytkownik może utworzyć 4 profile bez dodatkowych kosztów.
 8. Sprawdź najnowszą codziennie aktualizowaną listę kont Netflix:  Na tej stronie nasz zespół aktualizuje również codziennie nieużywane konta premium Netflix, których konta i hasła są wymienione poniżej w poniższej tabeli.

Lista bezpłatnych kont Netflix Premium (listopad 2024 r.)

Tutaj wspominamy o nowych kontach Netflix z loginami, które działają w momencie aktualizacji tego artykułu. Skorzystaj z tych kont tak szybko, jak to możliwe, ponieważ jedno konto może być udostępniane tylko 5 użytkownikom jednocześnie. Jeśli na którymś z poniższych kont występuje błąd, oznacza to, że została osiągnięta maksymalna liczba użytkowników, co oznacza, że ​​inny użytkownik jest zalogowany na koncie. Ta tabela jest codziennie aktualizowana, więc nie zapomnij dodać tej strony do zakładek lub odwiedzać ją regularnie, aby otrzymać bezpłatne konto premium Netflix.

Bezpłatne konto Netflix i hasło wrzesień i październik 2024 r. (w pełni działające)

Ta tabela pokazuje bezpłatne konta premium Netflix, które są codziennie aktualizowane i weryfikowane przez nasz zespół w momencie aktualizacji tego artykułu.

E-mailHasło
netflixmania2@mail.comitechhacks.com
mattsirois20@gmail.comitechhacks.com
remaclefamily@gmail.compodstacja 232
natalia.herus@gmail.com17737271888
ijuvota@gmail.comcdefgahc
nandy0489@gmail.combramyTc
jrrllicey@hotmail.com123456
tjs1966@gmail.commobry2
kistymae@aol.com  Sofos
mytriolk.rubix@gmail.comJa Tylko 1 $
nhom874384738@gmail.com1564565
gfieldma1001@hotmail.com051201
taras.vest@hotmail.comprzepustka do netflixa
genie_kish@bellsouth.netBeniamin03

Darmowe konta Netflix Premium (zaktualizowana lista)

E-mailHasła
natalia.herus@gmail.com17737271888
jrrllicey@hotmail.com123456
ijchuvota@gmail.comcdefgahc
geeks966@gmail.combrązowowłosy2
nandy0489@gmail.combramyTc
mytriolk.rubix@gmail.comJa Tylko 1 $
kistymaelo@aol.comSofos
genie_kishna@bellsouth.netnetflix
pattyright2000@yahoo.comfreenetflix
mattsirois20@gmail.comfreenetflix

Aktualizuję więcej kont…

UWAGA: Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do żadnego konta, nie oznacza to, że jest fałszywe. Konto może być używane przez innego użytkownika. Postaraj się więc jak najszybciej skorzystać z tego konta, bo ktoś inny skorzysta z dobrodziejstw tego darmowego konta.

Ostatnio dodane konta Netflix

Tutaj mamy kilka kont, które użytkownicy udostępnili w grupach Telegram i wielu sieciach społecznościowych. Lista kont jest dodawana ręcznie, nie używamy żadnego oprogramowania hakerskiego ani generatora kont do zbierania nowych kont. Możesz także użyć tego konta do bezpłatnego oglądania filmów lub seriali w serwisie Netflix:

rachunek dochodówhasło do konta
abrammer1973@gmail.comtablica 2007
hmubia@yahoo.fr1 Zabójcy
kapo.kapo@docomo.ne.jpkaho0610
mazoir.contatos@gmail.commost@2020
trostfamily@aol.comKarli2010!
maisa.amaral@hotmail.com04012016 czytaj
mariaenolan@hotmail.comCillian2010!
kości175@hotmail.comasd190977
lorenzojouain@hotmail.frmatematyka49
mackengang@hotmail.comLucy3114
jbdouthit@yahoo.comtoyota63
claudiu_gun@yahoo.comwaleniagra2010
mateus.tolentino@hotmail.commnc12345
priscillasouza5@gmail.com23062006
Coufilip.nolervik@hotmail.comwiatrówka91
leorigato84@gmail.com260074 leo
trolldad2010@hotmail.esZbroje2010
leorigato84@gmail.com260074 leo
sh_eagles@naver.comakrnakrn1
rufyrules@yahoo.catrojaczki3
newtothis83@live.canowe hasło1
angomes@thc.on.ca3 grudnia
ashleysia@yahoo.com.sgmiłość0129
rude_viska@yahoo.canasz1q
dchretien@aqis-iqdi.qc.caCzekolada
aliabdul.nasir.84@shaw.camarium4531
ctja@nb.sympatico.caJasonbuddy
pielęgniarkafromtwu@gmail.comemmamac10
ailenei.cezar13@gmail.comtrentigrana1
agha.maisam@gmail.com12 listopada 1985 @
gcolucci@arterrabio.it19 pięć
eliwood83@yahoo.compłytki8329
alfonsoguerra55@gmail.comHernandeza201426
prathapb1994@gmail.com:vijiPTP94

Więcej kont zostanie dodanych wkrótce

 Jak uzyskać bezpłatną subskrypcję Netflix na miesiąc

Możesz także otrzymać miesięczną subskrypcję premium Netflix całkowicie za darmo, uzyskując dostęp do wersji próbnej, wykonując poniższe czynności. Ten bezpłatny okres próbny nie wiąże się z żadnymi opłatami, więc możesz użyć tej metody raz na konto, aby utworzyć wiele kont i uzyskać więcej miesięcy bezpłatnego członkostwa:

Uwaga: bez karty kredytowej nie będzie można skorzystać z miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego serwisu Netflix.

 1. Zainstaluj aplikację Netflix na urządzeniu z systemem Android lub iOS; w przeciwnym razie otwórz witrynę netflix.com w przeglądarce PC/Mac/mobilnej
 2. Na stronie głównej wprowadź swój prawidłowy adres e-mail, aby szybko rozpocząć, a następnie wybierz plan (mobilny, podstawowy, standardowy, premium)
 3. Ustaw opcję płatności (karta kredytowa: Visa/American Express/Mastercard) lub fakturę opłaconą z dołu
 4. Wprowadź dane swojej karty
 5. Gratulacje! Masz prawo do miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego dowolnego wybranego planu

Po 1 lub 2 miesięcznym okresie próbnym (w zależności od lokalizacji) możesz anulować subskrypcję. W ten sposób otrzymasz bezpłatny plan premium bez żadnych opłat.

Darmowy generator kont Netflix Premium na rok 2024

Jeśli szukasz oprogramowania lub witryny do generowania kont Netflix, wyjaśniamy, że w Internecie nie ma takiej witryny ani aplikacji, która mogłaby zapewnić bezpłatne konta Netflix. Jeśli ktoś złożył skargę na witrynę APK lub generatora kont Netflix, oznacza to, że właśnie Cię oszukał lub wysłał do złośliwej witryny lub oprogramowania, które naprawdę zaszkodzi Twojemu komputerowi lub dowolnemu urządzeniu.

Zdecydowanie prosimy, aby recenzje naszych usług nie były umieszczane na tego typu witrynach, ponieważ nie możemy wygenerować konta Netflix. Wszystkie wyżej wymienione konta są w 100% legalne i dostarczane przez różnych użytkowników na Telegramie lub w naszych grupach osobistych.

Pobierz apk moda hakerskiego Netflix

Powtarzamy, że wiele osób chce zhakować lub zmodyfikować aplikację Netflix w Internecie. Zhakowanie konta Netflix również nie jest możliwe, ponieważ do oglądania dowolnego filmu lub serialu wymagane jest zalogowanie. Więc jeśli nie masz konta logowania, nawet użycie aplikacji hakerskiej lub NetFlix nie będzie działać.

Zastrzeżenie:   Nasza strona nie udostępnia żadnego hacka ani generatora. Wszystkie informacje wymienione na tej stronie są w 100% bezpieczne w momencie użytkowania.