Top 10 webů pro sledování filmů online zdarma

webů pro sledování filmů online zdarma

Hledáte webové stránky pro sledování filmů online zdarma? Jste na správném místě. V tomto příspěvku budeme hovořit o nejlepších webových stránkách pro sledování filmů online zdarma.

Webové stránky pro sledování filmů online zdarma: Sledování filmů zdarma online je pohodlný a jednoduchý způsob, jak sledovat filmy, které máte rádi, přímo z pohodlí vašeho domova. Ano, existuje spousta stránek, kde můžete získat filmy „zdarma“, ale ty níže uvedené, i když jsou podporovány reklamami, jsou bez virů a jejich použití je zcela legální.

Bezplatné účty a hesla Netflix

Na těchto stránkách je zdarma k dispozici široká škála filmů, od komedií a dramat až po horory a akční filmy. Jsou zde filmy od velkých studií, ale také mnoho starších a nezávislých filmů, na které se budete rádi dívat znovu a znovu.

Zde je seznam nejlepších webových stránek, kde lze zdarma sledovat filmy online:

Praskání

Crackle je na prvním místě v našem seznamu nejlepších míst ke sledování bezplatných filmů online, protože nabízí stovky celovečerních filmů, které můžete sledovat kdykoli, včetně původních programů. Jsou to slavné filmy s hvězdami, které znáte. Toto je jeden z nejlepších webů pro sledování filmů online zdarma.

Tyto vysoce kvalitní filmy vypadají velkolepě na jakémkoli monitoru nebo velikosti obrazovky, na kterém je sledujete. Každou chvíli si budete muset sednout pár reklam, ale jsou krátké a během celovečerního filmu je jen pár reklamních přestávek.

Přepínání titulků je k dispozici přímo z přehrávače videa pro všechny uživatele, ale pokud si vytvoříte účet (je to zdarma), můžete také povolit rodičovskou kontrolu (možnosti jsou dětský režim, režim pro dospívající a režim pro dospělé).

Některé z novějších filmů přidaných na web zahrnují  Zákon přitažlivosti, Setkání s panem Vánocemi, Patrik, Jsme X  a  Petr a vlk  .

Popcornflix

Popcornflix je dalším skvělým místem pro sledování filmů zdarma online. Jejich neustálý přísun nových titulů od Screen Media Ventures (stejná společnost, která provozuje Crackle) znamená, že k nim neustále přibývají tuny filmů. Pokud hledáte webové stránky, kde můžete zdarma sledovat filmy online, může to být ta pravá stránka pro vás:

Tato stránka obsahuje několik stovek filmů, které zahrnují komedie, drama, horor, akční, romantické, rodinné, dokumentární a zahraniční filmy. Představují také originály webových stránek a filmových škol a seznam některých titulů podle společného tématu, jako jsou  akční legendy, bojová umění, rysy tvorů  a  Horror Back  .

Není vyžadován žádný účet; stačí si vybrat jakýkoli film a užívat si. Podporuje přehrávání, takže pokud chcete, můžete tyto filmy sledovat po částech.

Některé z nejnovějších přírůstků zahrnují  Chawz, How to Catch a Serial Killer, Edge of America, 10th & Wolf, Exit Plan  a  Blueprint  .

jidiš

Yidio je webová stránka s více kategoriemi, která vám ukáže, kde sledovat filmy online. Taková kategorie je speciálně navržena pro filmy zdarma.

Co odlišuje Yidio od ostatních je, že je to opravdu jako bezplatný vyhledávač filmů; vám pomůže najít všechna bezplatná místa ke sledování filmů online.

Je velmi snadné seřadit filmy podle webu, na kterém jsou hostovány, a také podle žánru, kdy byly vydány, hodnocení MPAA, desetiletí, hodnocení IMDb a dalších. Kromě obvyklých žánrů, které byste očekávali, jako je akce a drama, jsou zde také zajímavé žánry jako  Art House & International, Special Interest, Indie, Faith & Spirituality, Disaster  a  Neo-noir.

Některé bezplatné streamy, které sem nedávno byly přidány, zahrnují  Princess in the Castle, Sweet Mandisa, Vampires Are Real, Robo, Adrift in Soho, Clown Motel Vacancies a  American  Hustler  .

Youtube

YouTube není jen místo, kde se můžete podívat na nejnovější upoutávky na filmy nebo videa se psem na skateboardu. Mají také desítky a desítky filmů, které můžete sledovat zdarma.

YouTube má svůj vlastní seznam nových a oblíbených filmů, které jsou snadno dostupné v sekci Filmy a pořady prostřednictvím odkazu níže. Kromě tohoto seznamu jsou profily od filmových společností, jako je Popcornflix, které jsou také 100% zdarma a legální ke sledování.

Mezi filmy, které byly nedávno přidány do sbírky, patří  The Ravine, Small Soldiers, Scary Movie 4, Beauty and the Beast, Kung Pow: Enter The Fist, Arthur and the Minimoys  a  Mom At Sixteen.

Trubky

Tubi má tisíce bezplatných filmů a televizních pořadů, které můžete streamovat právě teď. Některé z nich si lze pouze pronajmout a nesledovat zdarma, ale mnoho z nich lze zdarma streamovat.

Na výběr jsou desítky žánrů a kolekcí, dokonce i zábavné a jedinečné jako Only Free on Tubi , Black Cinema, Movie Night, Cult Classics, K-Drama+ a Bollywood Dreams. Obzvláště se nám také líbí sekce Odcházíme brzy a Trendy nyní  .

Některé tituly uvedené jako nejoblíbenější filmy a nedávné přírůstky zahrnují  John Wick: Kapitola 3, Broken Trust, We Are Marshall, My Mom Robs Banks, Speed, No Good Deed, Deadpool, American Pie 2 a  Valentine  ’s Day  .

Tubi Kids je část tohoto webu ideální pro streamování filmů pouze pro děti. Je k dispozici v horní části webu a má kategorie pouze pro předškoláky a další děti, včetně  filmů Toon TV, LEGO, Anime  a  Friendly Monsters  . K dispozici je také rodičovská kontrola, kterou můžete nastavit prostřednictvím běžného webu. Pokud hledáte webové stránky, kde můžete zdarma sledovat filmy online, může to být ta pravá stránka pro vás:

Voodoo

Vudu nemusí být vaší první volbou při hledání bezplatných webů pro streamování filmů, ale ve skutečnosti tam jsou tisíce filmů, které můžete sledovat právě teď. Stačí se smířit s pár inzeráty.

Tyto filmy můžete filtrovat podle žánru a seřadit je podle nejsledovanějšího data nebo data vydání. Žánry jsou docela jednoduché, takže mezi vaše možnosti patří akce, komedie, zločin, romantika a další.

Něco jedinečného na tomto filmovém webu je, že nejenže můžete procházet nové verze, ale můžete to udělat na jedné stránce pro každý žánr. Na stránce Novinky jsou uvedeny jednotlivé žánry, aby bylo opravdu snadné najít nově přidané filmy, jako jsou  The Founder, Homebound, Let It Snow  a  Freaks  .

Mezi další zábavné oblasti webu, které si nechcete nechat ujít, patří nejsledovanější, kritikou uznávané filmy, skryté drahokamy a velké filmové hvězdy. V každé sekci je několik stovek videí.

Jedna skvělá věc na filmech Vudu je, že některé z nich jsou v rozlišení 1080p, takže nemusíte obětovat kvalitu, abyste mohli sledovat filmy zdarma.

Jakmile se rozhodnete na něco, na co se budete dívat, možná budete mít možnost si to koupit nebo pronajmout, ale pokud to najdete na jedné z bezplatných stránek, bude k dispozici tlačítko, které můžete použít k přehrání filmu bez platící. Samozřejmě zde můžete platit i za filmy.

Kanál Roku

Bezplatné filmy, televizní pořady a živé televizní vysílání jsou také k dispozici na kanálu Roku. Pokud máte Roku TV nebo streamovací přehrávač, můžete přidat kanál Roku stejně, jako byste přidali jakékoli kanály na svých zařízeních Roku. I když nemáte zařízení Roku, můžete streamovat všechny filmy kanálu Roku zdarma na svém počítači nebo mobilním zařízení.

V těchto filmech jsou nějaké reklamy, ale kompromisem jsou opravdu kvalitní videa a známé filmy. K dispozici je odpočítávání titulů, které mají být odstraněny, takže můžete podle toho plánovat.

I když existují typické seznamy žánrů, které můžete procházet, žádný vám neumožňuje seřadit podle oblíbenosti nebo filtrovat podle hodnocení nebo roku. Můžete však vyhledávat herce a režiséry a najít filmy, se kterými jsou spojeni, a procházet oblíbená videa a tituly, které byly přidány tento měsíc.

Na domovské stránce jsou užitečné kategorie, které nikde jinde nenajdete, například  Posílení sebevědomí, Cíle rande v noci, Rodinná noc  a  Stimul myšlenek.

Některé z nejnovějších filmů přidaných za poslední měsíc zahrnují  Babe, Footloose, Halloween, Soul Surfer, Patch Adams  a  War of the Worlds  .

Plexus

Plex je zajímavá služba, protože se ve skutečnosti jedná o mnohem větší balík, než by se na první pohled mohlo zdát. Kromě bezplatných celovečerních filmů má také televizní pořady, podcasty, živé televizní vysílání a související software, který slouží jako domácí mediální server. Je považován za jeden z nejlepších webů pro sledování filmů online zdarma.

V současnosti je zde přes 20 000 bezplatných filmů a pořadů. Dělí se na tradiční žánry, jako je akce a krimi, ale můžete procházet i podle herců nebo kanálů, jako jsou  BBC  ,  Crackle  ,  Popsy  ,  Lionsgate  a  Maverick Black Cinema  . Plex má také své vlastní jedinečné kategorie, včetně  Crime Time  a  Cheap Thrills  .

Na stránce sledování filmu jsou podobné názvy a další podrobnosti, které pomáhají vytvořit celkový obrázek o filmu, jako je úplný seznam herců, recenze a upoutávky. Podívejte se, jaké filmy na Plexu brzy odcházejí, abyste je stihli, než odejdou!

Zde jsou některé z nejoblíbenějších bezplatných filmů, které zde můžete sledovat:  It’s a Wonderful Life, Heartbreak Ridge, Last Legion, Teenage Mutant Ninja Turtles  a  Spawn  .

Freevee

Web Amazon Prime Video, dříve dostupný přes IMDb (a dříve nazývaný IMDb TV), vám umožňuje procházet Freevee podle nedávno přidaného, ​​nejoblíbenějšího kanálu, žánru a dalších.

Přehrávač videa umožňuje povolit titulky, upravit způsob jejich zobrazení na obrazovce, změnit kvalitu videa a přejít do režimu celé obrazovky. Obsah Amazonu můžete streamovat z různých zařízení.

Některé z nově přidaných filmů na této stránce zahrnují  Sherlock Gnomes, Now You See Me 1 & 2, Superbad, Rise of the Guardians, Blade Runner 2049  a 

Pluto TV

Pluto TV funguje dvěma způsoby, jednak jako web pro streamování filmů na vyžádání, kde si můžete vybrat ze seznamu filmů, a jako živá televizní služba, která vám umožní sledovat filmy a televizní pořady, jakmile budou dostupné. Není vyžadován žádný uživatelský účet a dokonce si můžete vytvořit seznam sledovaných, aniž byste museli zadávat svou e-mailovou adresu nebo jméno. Je považován za jeden z nejlepších webů pro sledování filmů online zdarma.

Můžete sledovat živé televizní vysílání a filmy z webového prohlížeče nebo mobilní nebo stolní aplikace stažením příslušného softwaru. Kromě několika dalších zařízení je k dispozici jako aplikace pro iOS a Android.

Najdete zde komedie, drama, akční, hororové a další typy filmů, a to jak na vyžádání, tak naživo. Pokud vysíláte živé televizní vysílání, filmové kanály začínají na 51; ostatní mají živé sporty, hudbu a zprávy.

Pokud vás omrzely tradiční žánry, ze kterých vám většina filmových webů dává vybrat, budete s televizory Pluto spokojeni. Science Docs, PGA Tour, World Cinema, Sports Movies, LGBTQ Cinema, Comfort Movies a  ’90  Throwback

Některé z nových filmů na vyžádání, které přidal Pluto, zahrnují tituly jako  Titanic, Saving Private Ryan, Forrest Gump, Contact, Mud  a  A League Of Their Own  .

Páv

Od NBCUniversal je služba Peacock, která zahrnuje tisíce hodin filmů a televizních pořadů, včetně některých originálů, které nenajdete na žádné z těchto jiných stránek. Filmy pocházejí ze studií jako Universal, DreamWorks Animation a Focus Features. Patří mezi nejlepší webové stránky pro sledování filmů online zdarma.

Viděli jsme filmy uspořádané do kategorií, jako jsou  filmy z 90. let, Nepopiratelná hrdost, Comic Relief, Rom-Coms, Serious Cinema, Celebrating Black-Led Movies, Fright Night  a  Kontroverzní filmy  . Je to zábavný způsob, jak najít filmy novým objektivem.

Můžete zaplatit, pokud chcete více funkcí, jako je přístup k dalším titulům a videím bez reklam. Placené filmy mají v rohu miniatury fialový klín, který je snadno odliší od filmů zdarma.

Některé bezplatné filmy, které byly právě přidány, zahrnují  9/11, Boxed In, Annie  a  The Spy Who Dumped Me  .

Baldachýn

Kanopy se liší od těchto jiných bezplatných webů pro streamování filmů, protože před tím, než budete moci cokoliv sledovat, potřebujete platný čtenářský průkaz nebo přihlášení k univerzitě. Ve filmech však nejsou žádné reklamy a každý měsíc přibývají nové filmy. Patří mezi nejlepší webové stránky pro sledování filmů online zdarma.

Pomocí přihlašovací stránky Kanopy vyhledejte svou knihovnu, ať už se jedná o veřejnou knihovnu nebo knihovnu připojenou ke škole. Jakmile budete schváleni, můžete začít sledovat filmy, které mají na svých stránkách.

Kanopy má tisíce filmů. Některé kategorie, které můžete vyhledávat, zahrnují  Krátký film, Historie – starověk, LGBTQ kino, Válka a akce, Sociologie, Múzická umění, Lidská práva, Každodenní zdraví a  Lekce  K-12.

K dispozici je zcela samostatná sekce pro dětské filmy Kanopy. Můžete také nastavit rodičovskou kontrolu tak, aby vynutila pouze obsah odpovídající věku.

Mezi oblíbené a nové filmy patří  Dolly Parton: 50 let v Opry, Stopy doby ledové, Přistěhovalec, Bůh ví, kde jsem, Neexistuje zlo  a  Lékař.

V tomto článku jsme hovořili o nejlepších webových stránkách, kde lze zdarma sledovat filmy online. Doufáme, že najdete filmy, které se vám líbí.