Top 10 strony do oglądania filmów za darmo online

Strony do oglądania filmów za darmo

Strony do oglądania filmów za darmo online: Szukasz stron internetowych do oglądania filmów online za darmo? Trafiłeś we właściwe miejsce. W tym poście porozmawiamy o najlepszych stronach internetowych do oglądania filmów online za darmo.

Oglądanie bezpłatnych filmów online to wygodny i prosty sposób na oglądanie ulubionych filmów w zaciszu własnego domu. Tak, istnieje wiele witryn, na których można znaleźć „darmowe” filmy, ale te wymienione poniżej, mimo że zawierają reklamy, są wolne od wirusów i całkowicie legalne.

Darmowe Konta I Hasła Netflix

Na tych stronach dostępnych jest wiele bezpłatnych filmów, od komedii i dramatów po horrory i filmy akcji. Są filmy z największych wytwórni, ale także wiele starszych i niezależnych filmów, które będziesz oglądać w kółko.

Oto lista najlepszych stron internetowych do oglądania filmów online za darmo:

Crackle

Crackle znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych miejsc do oglądania darmowych filmów online, ponieważ oferuje setki pełnometrażowych filmów, które można oglądać w dowolnym momencie, w tym oryginalne programy. To słynne filmy z gwiazdami, które znasz. Jest to jedna z najlepszych stron do oglądania filmów online za darmo.

Te wysokiej jakości filmy wyglądają spektakularnie na dowolnym monitorze lub ekranie, na którym je oglądasz. Od czasu do czasu będziesz musiał przesiedzieć kilka reklam, ale są one krótkie i podczas filmu fabularnego jest tylko kilka przerw na reklamy.

Przełączanie napisów jest dostępne bezpośrednio z odtwarzacza wideo dla wszystkich użytkowników, ale jeśli utworzysz konto (jest to bezpłatne), możesz również włączyć kontrolę rodzicielską (opcje to tryb dla dzieci, tryb dla nastolatków i tryb dla dorosłych).

Niektóre z nowszych filmów dodanych do witryny to  Prawo przyciągania, Spotkanie z panem Bożym Narodzeniem, Patrick, We Are X  oraz  Peter and the Wolf  .

Popcornflix

Popcornflix to kolejne świetne miejsce do oglądania darmowych filmów online. Ich ciągły strumień nowych tytułów od Screen Media Ventures (ta sama firma, która prowadzi Crackle) oznacza, że ​​cały czas dodawane są tony filmów. Jeśli szukasz stron internetowych do oglądania filmów online za darmo, ta strona może być dla Ciebie odpowiednia:

Ta witryna zawiera kilkaset filmów, w tym komedie, dramaty, horrory, akcje, romanse, filmy familijne, dokumentalne i filmy zagraniczne. Zawierają również oryginały ze szkół internetowych i filmowych oraz wymieniają niektóre tytuły według wspólnego motywu, takie jak  Legendy akcji, Sztuki walki, Cechy stworzeń  i  Powrót horroru  .

Konto nie jest wymagane; po prostu wybierz dowolny film i ciesz się. Obsługuje powtórki, dzięki czemu możesz oglądać te filmy w kawałkach, jeśli chcesz.

Niektóre z najnowszych dodatków to  Chawz, How to Catch a Serial Killer, Edge of America, 10th & Wolf, Exit Plan  i  Blueprint  .

Yidio

Yidio to witryna z wieloma kategoriami, która pokazuje, gdzie oglądać filmy online. Taka kategoria jest specjalnie zaprojektowana dla darmowych filmów.

Tym, co odróżnia Yidio od reszty, jest to, że naprawdę przypomina bezpłatną wyszukiwarkę filmów; pomaga znaleźć wszystkie bezpłatne miejsca do oglądania filmów online.

Bardzo łatwo jest sortować filmy według witryny, na której są hostowane, a także według gatunku, daty premiery, oceny MPAA, dekady, oceny IMDb i innych. Oprócz typowych gatunków, takich jak akcja i dramat, są też interesujące gatunki, takie jak  Art House & International, Special Interest, Indie, Faith & Spirituality, Disaster  i  Neo-noir.

Niektóre niedawno dodane darmowe strumienie to  Princess in the Castle, Sweet Mandisa, Vampires Are Real, Robo, Adrift in Soho, Clown Motel Vacancies  i  American Hustler  .

YouTube

YouTube to nie tylko miejsce, w którym można oglądać najnowsze zwiastuny filmów lub filmy przedstawiające psy jeżdżące na deskorolce. Mają też dziesiątki filmów, które można oglądać za darmo.

YouTube ma własną listę nowych i popularnych filmów, które są łatwo dostępne w sekcji Filmy i programy telewizyjne za pośrednictwem poniższego łącza. Poza tą listą znajdują się profile firm filmowych, takich jak Popcornflix, które są również w 100% darmowe i legalne do oglądania.

Niektóre filmy, które niedawno zostały dodane do kolekcji, to  The Ravine, Small Soldiers, Scary Movie 4, Beauty and the Beast, Kung Pow: Enter The Fist, Arthur and the Minimoys  oraz  Mom At Sixteen.

Tubi

Tubi ma tysiące bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych, które możesz teraz przesyłać strumieniowo. Niektóre z nich można wypożyczyć i nie oglądać za darmo, ale wiele z nich można bezpłatnie przesyłać strumieniowo.

Do wyboru są dziesiątki gatunków i kolekcji, nawet zabawne i wyjątkowe, takie jak Only Free on Tubi, Black Cinema, Movie Night, Cult Classics, K-Drama+ i Bollywood Dreams. Szczególnie podobają nam się również sekcje Opuszczanie wkrótce i Popularne teraz  .

Niektóre tytuły wymienione jako najpopularniejsze filmy na stronie i najnowsze dodatki to  John Wick: Chapter 3, Broken Trust, We Are Marshall, My Mom Robs Banks, Speed, No Good Deed, Deadpool, American Pie 2  i  Walentynki  .

Tubi Kids to sekcja tej witryny, idealna do przesyłania strumieniowego filmów związanych wyłącznie z dziećmi. Jest dostępny u góry strony i zawiera kategorie tylko dla przedszkolaków i innych dzieci, w tym  filmy Toon TV, LEGO, Anime  i  Friendly Monsters  . Istnieją również funkcje kontroli rodzicielskiej, które można ustawić za pośrednictwem zwykłej witryny internetowej. Jeśli szukasz stron internetowych do oglądania filmów online za darmo, ta strona może być dla Ciebie odpowiednia:

Vudu

Vudu może nie być Twoim pierwszym wyborem, gdy szukasz darmowych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, ale w rzeczywistości istnieją tysiące filmów, które możesz teraz obejrzeć. Wszystko, co musisz zrobić, to znieść kilka reklam.

Możesz filtrować te filmy według gatunku i sortować je według najczęściej oglądanych lub daty premiery. Gatunki są dość proste, więc masz do wyboru akcję, komedię, kryminał, romans i wiele innych.

Coś wyjątkowego, na co należy zwrócić uwagę w tej witrynie z filmami, to fakt, że możesz nie tylko przeglądać nowe wydania, ale możesz to robić na jednej stronie dla każdego gatunku. Strona Nowości zawiera listę wszystkich gatunków, aby naprawdę łatwo było znaleźć nowo dodane filmy, takie jak  The Founder, Homebound, Let It Snow  i  Freaks  .

Inne ciekawe obszary witryny, których nie chcesz przegapić, to najczęściej oglądane, docenione przez krytyków filmy, ukryte klejnoty i wielkie gwiazdy filmowe. W każdej sekcji znajduje się kilkaset filmów.

Wspaniałą rzeczą w filmach Vudu jest to, że niektóre z nich są w rozdzielczości 1080p, więc nie musisz rezygnować z jakości, aby obejrzeć darmowe filmy.

Gdy zdecydujesz się na coś do obejrzenia, możesz mieć możliwość kupienia lub wypożyczenia tego, ale dopóki znajdziesz to na jednej z bezpłatnych stron, będzie dostępny przycisk, którego możesz użyć do odtworzenia filmu bez intratny. Oczywiście można tu również płacić za filmy.

Kanał Roku

Bezpłatne filmy, programy telewizyjne i programy telewizyjne na żywo są również dostępne na kanale Roku. Jeśli masz telewizor Roku lub odtwarzacz strumieniowy, możesz dodać kanał Roku tak samo, jak dodajesz dowolne kanały na urządzeniach Roku. Nawet jeśli nie masz urządzenia Roku, możesz bezpłatnie przesyłać strumieniowo wszystkie filmy Roku Channel na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym.

W tych filmach jest trochę reklam, ale kompromisem są naprawdę wysokiej jakości filmy i dobrze znane filmy. Istnieje odliczanie do usunięcia tytułów, dzięki czemu można odpowiednio zaplanować.

Chociaż istnieją typowe listy gatunków, które można przeglądać, żadna z nich nie umożliwia sortowania według popularności ani filtrowania według oceny lub roku. Możesz jednak wyszukiwać aktorów i reżyserów, aby znaleźć filmy, z którymi są powiązani, a także przeglądać popularne filmy i tytuły dodane w tym miesiącu.

Na stronie głównej znajdują się przydatne kategorie, których nie znajdziesz nigdzie indziej, takie jak  Zwiększenie pewności siebie, Cele na randkę, Noc rodzinna  i  Bodziec myślowy.

Niektóre z najnowszych filmów dodanych w ciągu ostatniego miesiąca to  Babe, Footloose, Halloween, Soul Surfer, Patch Adams  i  Wojna światów  .

Splot

Plex to interesująca usługa, ponieważ w rzeczywistości jest to znacznie większy pakiet, niż mogłoby się wydawać na początku. Oprócz bezpłatnych filmów pełnometrażowych oferuje również programy telewizyjne, podcasty, telewizję na żywo i powiązane oprogramowanie, które służy jako domowy serwer multimediów. Jest uważana za jedną z najlepszych stron internetowych do oglądania filmów online za darmo.

Obecnie jest tu ponad 20 000 darmowych filmów i programów. Są one podzielone na tradycyjne gatunki, takie jak akcja i kryminał, ale można je również przeglądać według aktorów lub kanałów, takich jak  BBC  ,  Crackle  ,  Popsy  ,  Lionsgate  i  Maverick Black Cinema  . Plex ma również swoje własne unikalne kategorie, w tym  Crime Time  i  Cheap Thrills  .

Na stronie odtwarzania filmu znajdują się podobne tytuły i dodatkowe szczegóły, które pomagają zbudować ogólny obraz filmu, takie jak pełna lista aktorów, recenzje i zwiastuny. Zobacz, jakie filmy wkrótce opuszczą Plex, aby złapać je, zanim odejdą!

Oto niektóre z najpopularniejszych darmowych filmów, które możesz obejrzeć tutaj:  Cudowne życie, Przełęcz złamanych serc, Ostatni legion, Wojownicze żółwie ninja  i  Spawn  .

Freevee

Witryna Amazon Prime Video, wcześniej dostępna za pośrednictwem IMDb (i wcześniej nazywana IMDb TV), umożliwia przeglądanie Freevee według ostatnio dodanego, najpopularniejszego kanału, gatunku i nie tylko.

Odtwarzacz wideo umożliwia włączenie napisów, dostosowanie sposobu ich wyświetlania na ekranie, zmianę jakości wideo oraz wejście w tryb pełnoekranowy. Możesz przesyłać strumieniowo treści Amazon z różnych urządzeń.

Niektóre z nowo dodanych filmów na tej stronie to  Sherlock Gnomes, Now You See Me 1 & 2, Superbad, Rise of the Guardians, Blade Runner 2049  i 

Telewizja Pluton

Pluto TV działa na dwa sposoby, zarówno jako witryna do strumieniowego przesyłania filmów na żądanie, w której można wybierać z listy filmów, jak i jako usługa telewizji na żywo, która umożliwia oglądanie filmów i programów telewizyjnych, gdy tylko staną się dostępne. Nie jest wymagane żadne konto użytkownika, a nawet możesz utworzyć listę obserwacyjną bez podawania adresu e-mail lub imienia i nazwiska. Jest uważana za jedną z najlepszych stron internetowych do oglądania filmów online za darmo.

Możesz oglądać telewizję i filmy na żywo z przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej lub stacjonarnej, pobierając odpowiednie oprogramowanie. Wśród kilku innych urządzeń jest dostępny jako aplikacja na iOS i Androida.

Tutaj znajdziesz komedie, dramaty, filmy akcji, horrory i inne rodzaje filmów, zarówno na żądanie, jak i na żywo. Jeśli transmitujesz telewizję na żywo, kanały filmowe zaczynają się od 51; inne mają sport na żywo, muzykę i wiadomości.

Jeśli jesteś zmęczony tradycyjnymi gatunkami, z których możesz wybierać na większości witryn z filmami, będziesz zadowolony z telewizorów Pluto. Science Docs, PGA Tour, World Cinema, Sports Movies, LGBTQ Cinema, Comfort Movies  i  ’90 Throwback

Niektóre z nowych filmów na żądanie dodanych przez Plutona obejmują tytuły takie jak  Titanic, Szeregowiec Ryan, Forrest Gump, Kontakt, Błoto  i  Ich własna liga  .

Paw

NBCUniversal to usługa Peacock, która obejmuje tysiące godzin filmów i programów telewizyjnych, w tym niektóre oryginały, których nie znajdziesz na żadnej z tych innych witryn. Filmy pochodzą ze studiów takich jak Universal, DreamWorks Animation i Focus Features. Jest zaliczany do najlepszych stron internetowych do oglądania filmów online za darmo.

Widzieliśmy filmy podzielone na kategorie, takie jak  filmy z lat 90., niezaprzeczalna duma, komiks, komedie romantyczne, poważne kino, celebrowanie filmów Black-Led, Fright Night  i  kontrowersyjne filmy  . To fajny sposób na znajdowanie filmów przez nowy obiektyw.

Możesz zapłacić, jeśli chcesz mieć więcej funkcji, takich jak dostęp do dodatkowych tytułów i filmów bez reklam. Płatne filmy mają fioletowy klin w rogu miniatury, aby łatwo odróżnić je od bezpłatnych filmów.

Niektóre darmowe filmy, które właśnie zostały dodane, to  9/11, Boxed In, Annie  i  The Spy Who Dumped Me  .

Daszek

Kanopy różni się od tych innych bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, ponieważ potrzebujesz ważnej karty bibliotecznej lub loginu uniwersyteckiego, zanim będziesz mógł cokolwiek obejrzeć. Jednak w filmach nie ma reklam, a nowe filmy są dodawane co miesiąc. Jest zaliczany do najlepszych stron internetowych do oglądania filmów online za darmo.

Użyj strony rejestracji Kanopy, aby wyszukać swoją bibliotekę, niezależnie od tego, czy jest to biblioteka publiczna, czy szkolna. Po zatwierdzeniu możesz zacząć oglądać filmy, które mają na swojej stronie.

Kanopy ma tysiące filmów. Niektóre kategorie, które możesz przeszukiwać, to  film krótkometrażowy, historia – starożytność, kino LGBTQ, wojna i akcja, socjologia, sztuki sceniczne, prawa człowieka, zdrowie na co dzień i  lekcje  K-12.

Jest zupełnie osobna sekcja dla filmów dla dzieci Kanopy. Możesz także skonfigurować kontrolę rodzicielską, aby wymuszać tylko treści odpowiednie dla wieku.

Niektóre z popularnych i nowych filmów to  Dolly Parton: 50 Years at the Opry, Ice Age Footprints, Imigrant, God Knows Where I Am, There Is No Evil  i  The Physician.

W tym artykule rozmawialiśmy o najlepszych stronach internetowych do oglądania filmów online za darmo. Mamy nadzieję, że znajdziesz filmy, które lubisz.